Şimdi Ara

Lara Croft - Braid - Limbo - Outland (Gardaşlık) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
2.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hesap numaramı yolluyorum hepinize sadece 18 TL yatırın.
  • 5. kardeş bulundu mu? Bir de braid yerine Might and Magic Clashes of Heroes olabilir mi?
  • mertesma parayı yarın yatırıyor.

yakısıklının durumunu bilmiyorum. o katılmak istemezse sen girersin. ama değişiklik yapmicam. yoksa bu işin içinden cıkamayız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razorback

mertesma parayı yarın yatırıyor.

yakısıklının durumunu bilmiyorum. o katılmak istemezse sen girersin. ama değişiklik yapmicam. yoksa bu işin içinden cıkamayız..

Eğer bugün yatırmam gerekiyorsa iftardan sonra yatırabilirim.
  • Tamam dostum beklemedeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertesma

quote:

Orijinalden alıntı: Razorback

mertesma parayı yarın yatırıyor.

Eğer bugün yatırmam gerekiyorsa iftardan sonra yatırabilirim.

dostum nasıl istersen..

herkes bugun yatırırsa hemen alırım oyunları..
  • @yakışıklı'nın katılıp katılmayacağına göre ben de bu akşam internet bankacılığı üzerinden gönderebilirim sanırım.
  • Eğer boş yer olursa kalırsa ben de katılabilirim. Eğer haber verirseniz yarın sabahtan eft ile geçebilirim ücreti hesaba.
  • hocam ben de bu akşam yatırabilirim. yalnız nasıl yatıracağmı bi tarif edebilir misiniz, bu işlerden pek anlamam da
  • Outland harici diğer oyunlar mevcut tüh Eğer olmasalardı girerdim gardaşlığa
  • ben varım ama parayı nasıl göndereceğin ve oyunu nasıl indireceğim bilgi verirseniz sevinirim
  • Beyler ben katılmıycam ona göre ayarlayın siz olur mu ...
  • @yakışıklının katılmayacağını belirtmesinin ardından 5. kişi ben oldum sanırım banka hesabını gönderebilirseniz ben de eft yaparım.

şimdi sistemi kontrol ettim eft yapsam da işlem yarın sabah yapılacakmış.. Dolayısıyla ben yarın sabah gönderebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nlp -- 2 Ağustos 2011; 21:15:19 >
  • 1-Razorback
    2-Gny*
    3-kryy22
    4-Mertesma
    5-nlp

şimdilik grup bu şekilde.. parayı yatırmayan ayrılmak isteyen olursa sıradan devam ederiz....
  • Ben eft yaptım, fakat yarın gün içinde hesabına para geçecek dostum, bilgileri pm ile gönderdim.
  • 1-Razorback - ödeme yaptı.
    2-Gny*
    3-kryy22 - ödeme yaptı.
    4-Mertesma
    5-nlp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razorback -- 3 Ağustos 2011; 8:07:07 >
  • yolladım hocam ben de. yanlış yapmadıysam gelir herhalde
  • benimki de gönderildi olarak gozukuyor
  • 1-Razorback - ödeme yaptı.
    2-Gny*
    3-kryy22 - ödeme yaptı.
    4-Mertesma
    5-nlp - ödeme yaptı.
  • Gny* - Mertesma Beyler bugün ödeme yaparsanız akşama Limboooooooooo.....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.