Şimdi Ara

Lara Croft - Braid - Limbo - Outland (Gardaşlık)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
2.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lara Croft and the Guardian of Light : 24.99 TL

Braid: 18.99 TL

Limbo: 24.99 TL

Outland: 18.99 TL

Toplam: 87.96 TL

Adam başı: 18 TL

Evet arkadaşlar gün geçmiyor ki yeni bir gardaşlığı konusu açılmasın. Yeni bir PSN kardeşliği ile yeniden birlikteyiz. Alacağımız oyunları yukarıya yazdım. Almak isteyenler varsa buyursun ismini yazdırsın. Oyunları ben alacağım. Garanti bankası hesabım var.

Bu mesajı aynı konuyu açan başka bir forumdaşın mesajından aynen kopyala yapıştır yaptım... Fiyatlar değişmemiştir diye tahmin ediyorum.
    Şimdilik kişiler belli olsun. hesap numaramı veririm havale çekersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razorback -- 3 Ağustos 2011; 8:07:46 >

• Katılmak istiyorum. Saygılar.
  • 1-Razorback
    2-Gny*
    3-
    4-
    5-

Bu DLC'lerin bir listesi olsa ordan bakıp eklemede yapardık belki......
  • Sadece lara croftun dlcleri var digerlerinde yok arkadaşlar Onlarıda almasanızda olur pek katkısı yok oyuna kısa sürüyo 1 tane karakter dlcsi bedava zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximum54 -- 2 Ağustos 2011; 9:40:52 >
  • yani bu oyunlar dışındaindirilebilecek oyunlar varmıdır başka? listesini filan görsek bir yerden....
  • yüzlerce oyun var psnde yok tavsiye dersen maximum psn kardeşligi konusunda 19 tane oyun aldık oradan bakabilirsin. youtube dan ve oyun sitelerindende araştırabilirsin ama şimdilik bu oyunlar sizi baya bi oyalar hoca.
    grubu dagıtmayın aynı hesap üzerinden her ay bikac oyun alabilirsiniz.
  • tavsiyene uyucam dostum... Teşekkürler..
  • hocam ben katılmak isterim ama k.kartı falan yok. direkt hesaba bankadan para yatırılabiliyorsa yaz beni de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kryy22

hocam ben katılmak isterim ama k.kartı falan yok. direkt hesaba bankadan para yatırılabiliyorsa yaz beni de.

Kartsız olarak ATM'lerden yatırma var hocam. Ben de öyle yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

quote:

Orijinalden alıntı: kryy22

hocam ben katılmak isterim ama k.kartı falan yok. direkt hesaba bankadan para yatırılabiliyorsa yaz beni de.

Kartsız olarak ATM'lerden yatırma var hocam. Ben de öyle yapacağım.

tamam o zaman hocam, yer varsa ben de varım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kryy22 -- 2 Ağustos 2011; 13:02:19 >
  • 1-Razorback
    2-Gny*
    3-kryy22
    4-
    5-

• Yer varsa bende katılmak isterim.
  • 1-Razorback
    2-Gny*
    3-kryy22
    4-Mertesma
    5-

• arkadaşlar akşama eve gittiğimde oyunların fiyatları değişmişmi diye bakacağım. değişeceğini hiç sanmam. kuruşu kuruşuna yazıcam buraya..

eklemek istediğiniz başka oyunlar varsa söyleyin.. tek seferde alır kurtuluruz... zaten para değil...

son durum ortaya çıktıgında garanti bankası hesap numaramı vereceğim parayı yatırmanız için.
    yeni bir hesapla birlikte oyunları kredi kartım ile alacağım ve ardından psn hesabını GARDAŞLARA vereceğim.
  • hocam flower iyi olabilirdi aslında ama çoğu arkadaşta vardır herhalde?
  • almadıysanız
    -nfs hot pursuit
    -super stardust hd (ikisininde dlcleri mevcut)
    -shank
    -flower
    -gatling gears
    bunları sakın es gecmeyin süper oyunlar arkadaşlar Sizide baya idare ederler co-op ve multileride cok güzel
  • flower almak lazım kesinlikle.. demosu harikaydı...

Arkadaşlar size uyarsa listeye ekleyebilirim??
    2-Gny*
    3-kryy22
    4-Mertesma
  • Arkadaşlar yer varsa bende katılmak istiyorum ...
  • 1-Razorback
    2-Gny*
    3-kryy22
    4-Mertesma
    5-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razorback -- 2 Ağustos 2011; 15:07:53 >
  • Dostum ben ilk defa kardeşliğe katılıyorum şimdi nasıl yapıcaz oyunları nasıl indiricem kısa şekilde açıklar mısın ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.