Şimdi Ara

Laptopun wi-fi özelliği tamamen kayboldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorunsuz çalışan laptopta kızım oynadıktan sonra wi-fi özelliği tamamen kayboldu sadece ethernet kablosunu tanıyor sanki masaüstü bilgisayarmis wifi alıcısı hiç yokmuş gibi. Her yolu denedim format attım ama aynı sorun devam ediyor. Kızım oynadıktan sonra böyle bir sorun oluşması tesadüf olabilir mi yoksa belli başlı ayarlar mi yaptı diyecegim ama format bile attım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• wifi kartı bozulmuş olabilir hocam marka model nedir cihazın kronik bir sorunu var mı bir bak istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: YuRYTR

wifi kartı bozulmuş olabilir hocam marka model nedir cihazın kronik bir sorunu var mı bir bak istersen

HP markası internetten baktım benzer sorunlar yaşayan var ve açıkçası düzgün bir çözüme kavusani göremedim F12 tusundaki wifi ışığı turuncu yani kapali yanıyor normalde fn+F12 tuşu kombinasyonu ile normal hale gelmesi lazım ama hiçbir şekilde gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aygır yöneticisinde bilinmeyen aygıt gözüküyor mu ?

Wifi aç/kapa fiziksel tuşu var mı?

Hp sitesinden wifi sürücüsünü indirip yüklemeyi yapabilirsiniz? Bios güncellemesi de yapılabilir hiç yapmadıysanız!(ufakta olsa riskli bir işlem dikkat edin)

• bazı laptoplarda bilgisayarsa f tuşlarının yanı sıra ayrı bir tuş ilede wifiyi açıp kapatabiliyorsun fenelde ön yüsünde olur

gibi mesela

Laptopun wi-fi özelliği tamamen kayboldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.