Şimdi Ara

Laptopum'da Wireless Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Laptopumun ekran paneli bozulmuştu tamire vermiştim. Şimdi geri aldım lakin aldığımdan beri internetim de çok tuhaf durumda. Bağlanıyorum hiç bir sorun yok ama daha sonrasında anlık kopukluklar oluyor. Yani size şöyle söyleyeyim. Bir MMORPG oyun oynuyorum ve gayet iyi. Ama belli bir zaman sonra lag spike gibi takılıyor ve 4 5 saniye sonra geri geliyor internet. Aynı şekilde download yaparkende çok iyi gidiyor ama hız belli bir yerden sonra yavaşlıyor yavaşlıyor 0'ı vuruyor ve sonra tekrar düzeliyor.

İlk başta modem ile alakalı olduğunu sandım ve telefonumun internetine bağlandım. Sonuç aynıydı. Daha sonra Evin internetinde ve alt komşumuzun internetinde de sonuç aynı olunca ben şüphelenmeye başladım. Acaba virüs falan mı diye düşündüğüm oldu hatta. Ne olur ne olmaz diye son çare PC'ye format attım.

Lakin sonuç hala aynı... Sanıyorum ki donanımsal bir durum. Siz neler düşünüyorsunuz ?

Harici bir Wireless aparatı alıp usb ile bağlasam sorun çöüzülür mü ?

Bu arada laptop'da cd-rom yok. o aparatların driver işleri nasıl oluyor acaba ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.