Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

laptopu söktüm taktım ekran kartını görmüyor[ÇÖZÜLDÜ]

5
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> laptopu söktüm taktım ekran kartını görmüyor[ÇÖZÜLDÜ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1180 Mesaj
    HP g62 laptopum vardı laptopu temizlemek için söktüm taktım sonra aygıt yöneticisinde ekran kartık gözükmüyor(ünlem işareti yok,direk ati olarak bir şey yok sadece görüntü bağdaştırıcılarında inter(R) HD Grafhic var).ne yapmamı önerirsiniz? Driver yada bir kabloyu yanlış tatkmam yüzünden midir? gerçi doğru taktığımı düşünüyorum ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grappler_Baki -- 30 Ocak 2013; 23:06:59 >

|
    |
    |
    |
    ekran kartını bozmuş bile olabilirsiniz.siz en iyisi profesyonel bir servise götürüp laptop unuzu baştan toplatın.

Asus P8P67 Deluxe - Core i5 2500k 3.3 ghz @ 4.6 ghz - Noctua NH-D14 cpu soğutucu - Gigabyte GTX 770 OC 2GB 256 Bit GDDR5 - Cooler Master GX 750 750w psu - GSKILL 16 GB(4x4GB) RipjawsX DDR3 1600 MHz CL9 1.5v - Intel X25M 80 gb ssd - Samsung hd103sj 1tb 32mb sata2 - 2x Samsung B2230H + B2230N 21.5 inch Full HD 5ms - Creative MEGAWORKS THX 550 5+1 Home Cinema 500 Watt RMS
  • Binbaşı
    1180 Mesaj
    biostan nasıl bakabilirim acaba biliyormusun?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Abazzers

ekran kartını bozmuş bile olabilirsiniz.siz en iyisi profesyonel bir servise götürüp laptop unuzu baştan toplatın.

sert davranmadım hiç özenle söküp çıkardım ama
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
son dakika
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.