Şimdi Ara

laptopu kablolu internetle kullanmak=çözüldü=

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • laptopun wirlesını nasıl kapatacam kabloyu takayım ordan kullanmak ıstıyorum

modemde bırden fazla çıkışş var takıyorum ama wirlesını once tanıyor galıba kablolu ıle nasıl etkılesıme sokacam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt__gl -- 15 Aralık 2012; 23:46:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mrt__gl

laptopun wirlesını nasıl kapatacam kabloyu takayım ordan kullanmak ıstıyorum

modemde bırden fazla çıkışş var takıyorum ama wirlesını once tanıyor galıba kablolu ıle nasıl etkılesıme sokacam ?

FN F2 yada F3 Tuşlarına aynı anda bas böyle kapatılıyor genelde wiraless özelliğini..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vegabond81

quote:

FN F2 yada F3 Tuşlarına aynı anda bas böyle kapatılıyor genelde wiraless özelliğini..

olmuyor
  • yada ağ paylaşım merkezine gir sol tarafta bağdaştırıcı ayarlarını değiştire tıkla kablosuz ağ bağlantısı diye yazar görürsün sağ tıkla devre dışı bırak yap
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vegabond81

quote:

olmuyor

Normalde kabloyu pc ye takınca kablodaki internet devreye girmesi gerekiyo ama anlamadım seninkini. Netten bir araştır bakalım kullandığın pc markasının wiralless özelliği nasıl kapatılır diye..

• wireless otomatik acılıyor demekki.  laptopu kablolu  internetle kullanmak=çözüldü= resimdeki gibi kapanır genelde. simgelere dikkat edersen tusu bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckopatx

wireless otomatik acılıyor demekki.  laptopu kablolu  internetle kullanmak=çözüldü= resimdeki gibi kapanır genelde. simgelere dikkat edersen tusu bulabilirsin.

f12 crtl oldu saolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.