Şimdi Ara

Laptop'u HDMI ile Bir Görüntü Birimine Bağlama (resimli anlatım) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
5
Favori
128.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam nasıl olcak ayrınıtılı anlatırmısın.
  • arkadaşlar hala HDMI kablo ile aynı anda hem tv hemde laptopta görüntü elde edemiyorum.Görüntü ya TV de yada Laptopta görüntü oluyor ikisinde aynı anda yapamıyorum.bi yardımcı olabilirmisniz.
  • güncel
  • Arkadaşlar, yarın BJK-FB maçı var. DT PLAY den maçı satın alıp hdmı ile tv ye aktarmak istiyorum. Fakat sadece maçı aktarıp laptop da işlem yapmaya devam etmek istiyorum. Bu mümkün mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: japon77

Arkadaşlar, yarın BJK-FB maçı var. DT PLAY den maçı satın alıp hdmı ile tv ye aktarmak istiyorum. Fakat sadece maçı aktarıp laptop da işlem yapmaya devam etmek istiyorum. Bu mümkün mü ?

Merhaba,

Windows + P tuşuna basarsanız görüntüleme menüsü çıkar windowsun. Bu menüden görüntüyü sadece monitörde, sadece laptop ekranında, hem laptop hem monitörde aynı görüntüyü göstererek ve genişleterek kullanabilirsiniz. İStediğinizi menüden seçerek yapabilirsiniz. Win8.1 de biraz daha uyumlu olmuş çoğaltma win7 de pek iyi değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orijinalden alıntı: japon77

Arkadaşlar, yarın BJK-FB maçı var. DT PLAY den maçı satın alıp hdmı ile tv ye aktarmak istiyorum. Fakat sadece maçı aktarıp laptop da işlem yapmaya devam etmek istiyorum. Bu mümkün mü ?

Merhaba,

Windows + P tuşuna basarsanız görüntüleme menüsü çıkar windowsun. Bu menüden görüntüyü sadece monitörde, sadece laptop ekranında, hem laptop hem monitörde aynı görüntüyü göstererek ve genişleterek kullanabilirsiniz. İStediğinizi menüden seçerek yapabilirsiniz. Win8.1 de biraz daha uyumlu olmuş çoğaltma win7 de pek iyi değildi.

W-8 için sormuştum. Teşekkür ederim

• Hiç bişey yapamadım açıkcası hiç bişey anlamadım.
  • arkadaşlar sony vaıo laptop lg tv ye hdmı ile bağlıyorum önceden kullandım aynı kablo aynı laptop ve tv ile sadece laptopa sıfırlamak zorunda kaldım şimdi görmüyo hdmı neden olabilir araştırmadığım yer kalmadı bulamadım acill yardım bekliyorum
  • arkadaşlar windows 8 için bişey soracağım. ben laptopu tv ye bağladım 2 masaüstü yaptım yani genişlettim. şimdi mesela oyun gibi bişey çalıştırırsam laptopun ekranında çalışıyor. onu oradan alıp tv ye aktaramıyorum pencere olmadığı için. laptop ekranını kapatırsamm sadece tv olursa tv de açıyor bunda sıkıntı yok fakat ben aynı zamanda laptop ekranıyla başka şeyler yapmak istiyorum. bunu nasıl yapabilirim.
  •  Laptop'u HDMI ile Bir Görüntü Birimine Bağlama (resimli anlatım)

Arkadaşlar bu aşamada benim laptopta masaüstü 1 ve masaüstü 2 seçenekleri boş gözüküyor.

NOT : Çift ekran kartlı Casper PC, BİOS güncellenerek diğer ekran kartı iptal edildi ve ana ekran kartı (HD 5650) yazılım güncellenmiyor. Bu işlemlerden önce 1080p çözünürlüğe ulaşıyordum lakin şimdi orijinal çözünürlük TV'ye yansıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Farmer Jax

Laptop'u HDMI ile Bir Görüntü Birimine Bağlama (resimli anlatım)

Arkadaşlar bu aşamada benim laptopta masaüstü 1 ve masaüstü 2 seçenekleri boş gözüküyor.

NOT : Çift ekran kartlı Casper PC, BİOS güncellenerek diğer ekran kartı iptal edildi ve ana ekran kartı (HD 5650) yazılım güncellenmiyor. Bu işlemlerden önce 1080p çözünürlüğe ulaşıyordum lakin şimdi orijinal çözünürlük TV'ye yansıyor.

Yukarı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.