Şimdi Ara

Laptopta oyun oynarken beyaz çizgiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba.Laptopumu aldığımdan beri ekranda bazı oyunlarda ekranda beyaz çizgiler çıkıyor.Her oyunda olmuyor mesela Cod serisinde hiç olmuyor.Geçen gün arkadaşın eve gitmiştim orda bir anda düzeldi kendi kendine 3-4 gün düzelik durdu şu an tekrar aynı problemle karşı karşıyayım.Yardımlarınızı bekliyorum.

• moshino M kullanıcısına yanıt
    Problemi biraz açar mısın
  • Kimse yok mu anlayan?
  • Ekran kartınız güncel mi? Her oyunda mı yapmıyor yoksa ara sıra mı yapıyor? Bu kablo temassızlığı da olabilir yada oyundan da olabilir.
  • Usta ekran kartı sürücülerini güncelle. Oyunun updatelerinide yap. Devam ederse eğer bence yazılımla alakalı bi sorun var veyahut ekran kartı yetmiyorda olabilir. Ama öyle pcm bozuk denecek birşey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 30 Ocak 2014; 4:30:33 >
  • Sürücülerim güncel,her oyunda yapmıyorum ekran kartı yetmiyor olamadığından olamaz çünkü League of legends oyununda 120 fps alıyorum online bir oyun onda bile bu çizgiler çıkıyor.Bozuk diye hiç elleşmiyordum ama dediğim gibi arkadaşım evine gittikten sonra 3 gün filan saglam olunca oyunlardan aldığım zevk inanılmaz derece arttı bende hemen çözüm için uğraşlara başladım
  • yok mu hiç bu sorunla karşılaşan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.