Şimdi Ara

Laptopta ekolayzır ayarını nasıl yapabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Laptopun hoparlörleri bozuldu ben de idare eder düzeyde bir ses sistemi aldım. Yalnız ses tam olarak istediğim şekilde çıkmıyor, ince birkaç ayar yapmam gerekiyor. Masaüstü bilgisayarım varken halledebiliyordum ama laptopta bir türlü bulup ayarlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Bendede yok, ben Winampla falan iyi oluyorda,, internetten video açınca çok düz ses çıkıyor..

Chrome tarayıcısına ekolayzer eklentisi indirdim, başkada birşey yapamadım,,, çok kullansam, harici ses kartı alırım, çok kullanmadığım için üstüne düşmedim. Yoksa ekosuz dinleyemem.. veya bağladığım sistemlerde amfilerde, grafik ekolayzır var, ordan ayarlıyorum, TV veya uydualıcıya bağlayınca da süper oluyor, siz araştırın,, ben çok baktım bir ara bulamadim,, dahili kartta olmayınca olmuyor ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emin-Firtina

Bendede yok, ben Winampla falan iyi oluyorda,, internetten video açınca çok düz ses çıkıyor..

Chrome tarayıcısına ekolayzer eklentisi indirdim, başkada birşey yapamadım,,, çok kullansam, harici ses kartı alırım, çok kullanmadığım için üstüne düşmedim. Yoksa ekosuz dinleyemem.. veya bağladığım sistemlerde amfilerde, grafik ekolayzır var, ordan ayarlıyorum, TV veya uydualıcıya bağlayınca da süper oluyor, siz araştırın,, ben çok baktım bir ara bulamadim,, dahili kartta olmayınca olmuyor ..

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.