Şimdi Ara

laptopda mouse hareket ediyor ama tıklamıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
51
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 14 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Ec jok (2 mesaj) impostoryw (1 mesaj) IcyBox (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> laptopda mouse hareket ediyor ama tıklamıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    282 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Laptop normal çalışırken ve arkada ağır bir program çalışmazken bir anda takılmaya başlıyor ilk başta bir şeylere tıklayabiliyorum baya geç cevap veriyor ama çalışıyor ama bir süre sonra hiçbir şeye tıklayamıyorum tek çare bilgisayarı kapatmak oluyor. Daha yeni aldım laptopu 1.5 ay filan olmuştur nasıl çözerim bu sorunu yardım edin lütfen 

|
    |
  • Binbaşı
    1592 Mesaj

ilk etapta sıfırlama veya format atmayı deneyin eğer sorun hala devam ederse hard diskinizde problem olabilir garantisi var ise servise vermeniz en iyisi olacaktır

|
    |
  • Teğmen
    187 Mesaj

bilgisayarı ilk açtığınızda hemen görev yöneticisini açın. pc aynı tantanayı yapınca hemen görev yöneticisine gelip ss alın ve burada paylaşın. disk kullanımı veya cpu kullanımı %100 e geliyor olabilir. işlemi geç yapıyor demişsiniz, genelde bundan kaynaklanır. mouse ile ilgili problem göremedim ben.

• Yüzbaşı
    282 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam %100 olması neden kaynaklanır hatırladığım kadarıyla hemen görev yöneticisine baktığımda cpu kullanımı %100 gözüküyordu ama görev yöneticisi donduğu için çok takmamıştım

Bu arada ssd var laptopda ve hız değerlerine filan baktığımda normal gözüküyordu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Siafatzu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
kripto para haberleri
Sohbet
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,260
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.