Şimdi Ara

Laptop Wifi sorun ve fiberde aşırı yavaşlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu konu 1 haftadır canımı çok sıkıyor. Turkcell Superonline fiber internetini kullanmaktayım telefonlarımızda internet gayet normal 25 fps arkadaşımın laptobunda da normal net ama benim bilgisayarımda 7 6 arası ne film izleyebiliyorum nede basit bir 10 MB'lık bir şey indirebiliyorum. İndirme yaparken herhangi bir yerde takılıp ilerlemiyor hiçbir şekilde. Bilgisayarımı sıfırladım Windows 10. Ayrıca Türkcell yetkilileri geldi fiber alıcıyı ve modemi değiştirdiler ama bilgisayarım hala aynı hızda sıfırladım modem yenilendi herşey yenilendi ama olmuyor 10 fpsyi geçmiyor indirme yapmıyor hiçbir şekilde. Kabloluda hiç bir sorun yok kablo ile 25 fps gayet güzel indirmede yapıyor tek sorun Wifi . Yardımcı olursanız çok sevinirim. Ayrıca herhangi bir kota aşımı söz konusu değildir.

• 2.4ghz ise 40 yapın şifreleme türü wpa2-aes olsun en boş kanalı arayın modemi o kanalda çalıştırın 5ghz desteği varsa 5 ghzyi kullanın wireless adaptörü sitesi üzerinden güncelleyin sorun düzelmiyorsa etrafta çok fazla sinyal vardır o cihaz için daha pahalı ürünler alınmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.