Şimdi Ara

Laptop vs Masaüstü Fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Bilgisayar fiyatlarına yeni yeni bakmaya başladım. Başta world of warcraft ve sonrasında daha farklı oyunlar oynayabileceğim bir bilgisayar bakıyorum. Yalnız fark ettim ki laptop fiyatlarıyla youtuberların yapıp itopya gibi sitelere koyduğu hazır toplama bilgisayar fiyatları neredeyse aynı oluyor. Üstüne laptop alırsan taşıma kolaylığı da var. Ben mi bir yerde hata yapıyorum yoksa gerçekten laptop ve masaüstü fiyatları artık birbirine yaklaştı mı?

• laptoplar pahalı olur

masaüstü daha performanslı olur

donanımları farklıdır

• Münebbih kullanıcısına yanıt

Bu ekran kartı piyasasıyla laptop > masaüstü sabah akşam. Edit: 6000 lira ve bütçe üzeri için mantıklı oluyor bu olay. 6000 aşağısında laptopların ekran kartları oyun için çokta yeterli olmuyor malesef. Masaüstü tarafında yine daha iyi bir ekran kartı alınabilir.

WoW için ortalama bir işlemci ve ekran kartı idare eder. 850m-4200h 2014den kalan laptobum min 35 max 115 fps alıyor orta ayarlarda. (raid ve bg da orta ayarlar 17-25fps.) İşlemcinin de en az 4c4t olmasına özen göster o nedenle. Sadece ekran kartı istemiyor oyun:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylisyum -- 11 Mayıs 2021; 16:46:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.