Şimdi Ara

LAPTOP-TV-Z5500

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sony vaio laptopımı hdmi kablosuyla lg m227wd tv ye bağladım tv yide optik ses kablosu ile z5500 e bağladım sizce bu bağlantılarla surround ses alabilirmiyim yada ac3 formatlı filmleri tam verim alarak izleyebilirmiyim yoksa creative usb ses kartı mı almalıyım ..

• Fikri olan yok mu arkadaşlar dün dts destekli bir video indirdim arka hoparlörlerden ses gelmiyor ve z5500 ün ekranında dts yazısı çıkmıyor usb ses kartı almamı tavsiye edermisiniz
  • dostum senınle aynı kombınasyonu kullanıyorum ne yaptıysam ekranda DTS yazısını goremedım. sistem bu şekilde verimli olmuyor ses kartı almayı dusunuyorum. Creative X-fi Surround 5.1 vatanda uygun fiyata var.
  • Arkadaşım o kartın pro olanı çıktı ben ondan alıcam media mrkt da vardı aradım şimdi bitmiş bimekste var şu an web e özel fiyat olarak 148 tl ben onu alıcam valla 3 gündür kullanamıyorum ses sistemini istediğim gibi en iyi çözüm bu sanırım
    quote:

Orijinalden alıntı: seckinsemiz

dostum senınle aynı kombınasyonu kullanıyorum ne yaptıysam ekranda DTS yazısını goremedım. sistem bu şekilde verimli olmuyor ses kartı almayı dusunuyorum. Creative X-fi Surround 5.1 vatanda uygun fiyata var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: holapsp

Arkadaşım o kartın pro olanı çıktı ben ondan alıcam media mrkt da vardı aradım şimdi bitmiş bimekste var şu an web e özel fiyat olarak 148 tl ben onu alıcam valla 3 gündür kullanamıyorum ses sistemini istediğim gibi en iyi çözüm bu sanırım
    quote:

Orijinalden alıntı: seckinsemiz

dostum senınle aynı kombınasyonu kullanıyorum ne yaptıysam ekranda DTS yazısını goremedım. sistem bu şekilde verimli olmuyor ses kartı almayı dusunuyorum. Creative X-fi Surround 5.1 vatanda uygun fiyata var.

ben de prosuna baktm kardesım onu almaya nıyetlıyım. DTS sorunu olmuyor sanırım onda :))
  • Valla bn arastiriyorum prosunu muhtemelen aljcam bimeksten baska yerde yok zaten bh fiyata :)
  • seckinsemiz ben kadıköy gold dan aldım pro olanını 150 tl ye gareanti paracard a %10 bonus veriolarmış bana 135 geldi :D
  • hayırlı olsun dostum en kısa zamanda yorumlarını ve ıncelemenı beklıyorum ozaman
  • İnanılmaz güzel oldu sistem şimdi :D optik kabloyla bağladım z5500 e digital müzikler indirdim mükemmel hiç bekleme derim :D Bi sorunum var dts müzik indriyorum ama z5500 ün panelinde dts yazmıyo ayarı var sanırım onu araştırıcam ama hakikaten çok kaliteli bir sistemmiş z5500 :D
  • o benım ıcın onemlı ıste dts yı gormem lazım kırcam kafayı yoksa :))
  • dostum bı de uzaktan kumanda cıkıyor mu paketten ??
  • Yok çıkmıyor zaten Türkiye'deki modellerde. ama amazondan filan baktığımda kumandası var görünüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.