Şimdi Ara

Laptop Temizlik ve Bakımı Yaptırmak İsteyenler Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar hepimizin bildiği gibi laptoplar ne yazıkki masaüstü bilgisayarlar gibi toza karşı dayanıklı değiller. Bu tozlanma neticesinde oluşan ısınma sorunu zamanla bilgisayarın tamiri olmayan sorunlarla karşılaşmasına neden olmakta.

Bende bilgisayarlara temizlik ve bakım yapmaktayım. Eskişehir'de ikamet ediyorum. Temizlik sırasında termal macun ve termal pad değişimi, fanın yağlanması ve diğer kısımların tozdan arındırılması işlemlerini yapıyorum. Ne yazıkki birçok bu işi yapan yer sadece macun değişimi yapmakta ve termal pad değişmediği için çiplerde ve bazı modellerde ekran kartında sorun olmakta.

Bahsettiğim tüm işlemler için fiyat 40 liradır. Kullanılan malzemeler sıradan malzeme değildir. Eskişehirde olan arkadaşlar isterlerse uygun bir mekanda birlikte yapabiliriz temizliği.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 15 yıllık teknik servis olarak arkadasa katılıyorum bende ankaradayım ankaradan destek almak isteyenler pm atabilirler :D
  • Hatayda olan yok mu ya :(

• cetinodinson kullanıcısına yanıt
    Ne yazıkki, ancak kargo ile yardımcı olabilirim isterseniz.

• Afyonda bildiginiz bu isi yapan var mi?
    4 yillik laptobum var 1 kez bile temizlemedim.

• Ne yazıkki, bende bireysel olarak yapıyorum. O nedenle kim yapar nasıl yapar çok bilgim yok. Ama hakkıyla yapan yer az.

• merhabalar bilgisayar temizliği ve bakımı böyle yapılır yardım isteyen arkadaşlara yardımcı olunur.
    https://www.youtube.com/watch?v=bDrzvefdiKA
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.