Şimdi Ara

Laptop Teknik Servis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • phazedllon (4 mesaj) thunderwatcher (2 mesaj) Shen (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Laptop Teknik Servis
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    95 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar. Bir laptop geçti elime. Garip bir sorunu var, açıyorsun herşey normal, başlıyor ve daha hoşgeldiniz den sonra tak MAVİ EKRAN. ama hata falan degil bomboş bir mavi ekran. Neyse güvenli modda açıp başlangıçta ne varsa sildim virüs olabilcek herşeyi temizledim, iyice bir ayar çektim fakat ne yaptıysam hep normal açılıştıa mavi ekran çıkmaya devam etti. İşin kötüsü şimdi güvenli moda bile girmiyor. Güvenli mod seçeneğini seçtiginiz an yeniden başlatıyor kendini. Garip bir sorun farkındayım. Bana tek çare harddiski sökmek gibi geldi. Fakat sahibide bunu istemiyor. Bir çare belki yardım edebilecek olan vardır aranızda. Teşekkür ederim ...

|
    |
  • Yüzbaşı
    877 Mesaj
    Hoşgeldiniz'e gelene kadar monitörde herhangi bir renk bozulması ya da benzeri bir şey yoksa işletim sistemindeki görüntü ayarlarıyla ilgili bir sorun gibi görünüyor. Sistem açılmadığı için müdahalede de bulunamazsın...

Harddiskle alakalı olduğunu pek sanmıyorum...
    Sistem kurmayı denedin mi?..
  • Çavuş
    95 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bahsettiğim şeyde bu harddiskle alakalı değil normal şartlarda sistem kurulmuyor, harddiski söküp dışarıda biçimlendirip onu yapmayı denicektim fakat bunu istemedi sahibi.
  • Yarbay
    6197 Mesaj
    Normal şartlarda sistem kurulmuyor derken?

İletişim sorunu var... Şunu iyice bir anlayalım: format atmaya çalıştın ama atamadın öyle mi? Normal formattan bahsediyorum. Low level mow level anlamaz ben. Standart bildiğimiz normal format atmayı bir dene (hızlı deme bırak kazıya kazıya atsın). Olmuyorsa bir dönem ASUS'un sıkça yaptığı gibi özel bir windows cd'si istiyor olabilir. O durumda başka çare düşünürüz. Ayrıca bios ayarlarını da sıfırlayın.
  • Çavuş
    95 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ya kardeşim adam akıllı dinle normal şekilde format atmayı bırak biçimlendirmeye bile girmiyor.
  • Yarbay
    6197 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: thunderwatcher

Olmuyorsa bir dönem ASUS'un sıkça yaptığı gibi özel bir windows cd'si istiyor olabilir.

Bana diyorsun da sen de adam akıllı okumamışsın... Bak ne yazmışım.. diyorum iletişim sorunu var diye... Marka ve modeli nedir cihazın?
  • Çavuş
    95 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Boşver kardeşim bir sorunu zaten açık şekilde anlatmamışsam boş yere sinirlenmem. Saol yardım etmek istediğin için başka cevap verebilecek arkadaşlar varsa bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.