Şimdi Ara

Laptop'ta Takılmalar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Laptop'un bir iki özelliğini yazarak gireyim yazıya..

INTEL Core 2 Duo P8400 2.26Ghz
    4gb ram
    GForce 9800 GTX
    200gb

falan filan ha bide Vista yüklü..

Isınma problemi çekiyorum eyvallah onu cooler ile falan olabildiğince azaltıyoruz fakat benim sorunum şu , şuan piyasadaki hemen hemen her oyunu son grafiklerde oynayabiliyorum..NFS Shift - RES Evil 5 - Risen veya daha önceleri aklınıza gelen x oyunlar..

Laptop'ta garip birşey başladı..Örneğin pes2010 demo oynarken , bazen feci şekilde takılmalar oluyor..Bu 10 saniye sürüyor belki sonra yine akışkan olmaya başlıyor oyun.Aynı şey NBA2k içinde geçerli biraz önce yükledim , grafik ayarı testinde 25 fps ile full'e yakın herşeyiyle testini yaptım , maça başladım takılmalar olmaya başladı..

Bunun tek nedeni ısı mıdır yani..Yoksa yapabileceğimiz birşeyler var mıdır , cevaplarınızı bekliyorum..

• windows un format zamanı gelmiştir, oyuncuysan tamir falan etmeye çalışma. Direkt format en temizi.

yok olmaz dersen windows repair olayına gir.

xp yükleyip kaç gb ram okuyo bak 3,25 ise durma xp ye geç, vista laptopu kasar olmadı win 7 ye geç, şu anda en iyisi xp dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c4n -- 13 Ekim 2009; 20:50:56 >
  • xp ile ilgili şu sıkıntım var , 1 2 tane sürücüyü bulamıyorum vista için..

windows 7'de son durum nedir onuda bilmiyorum pek , eğer 7'ye geçtiğimdede sürücü sıkıntısı olursa ( örn xp'de modem ve aklıma gelmeyen bir sürücüyü daha bulamamıştık ) yine vista'ya dönmek gerekecektir..
  • up layalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.