Şimdi Ara

Laptop sarjdayken oyunlarda kasiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba oncelikle konuyu nereye acacagimi bilmedigim icin bueaya aciyorum kusura bakmayin. Arkadaslar brnde nirmalde olan olayin tam tersi oluyor ve laptop bataryadayken cok hizli oyun deneyimi sunarken sarja taktigimda cok yavasliyor. Gelismis guc ayarlarindan aynilarini yaptim batarya ile ama tik yok gene ayni. Laptop modelim Lenovo g510 yardimlarinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar yardım edebilecek yok mu yav? :( Bir de şöyle düşünmeye başladım. Biri onboard diğeri harici olarak 2 ekran kartım var. Biri AMD diğeri İNTEL. Acaba amd olan bateri ile kullanılırken, intel ise şarjda kullanılırken mi devreye giriyor? Eğer böyle ise nasıl ayarlayabilirim? Ve bir diğer sıkıntım da masaüstüne sağ tık yapınca intelin grafik özellikleri gelmiyor fakat amdnin ki geliyor. İntelin grafik özelliklerinden bir ayarlama yapılacaksa nasıl yapacağım? Lütfen yardım bekliyorım arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niloahs -- 1 Haziran 2015; 21:41:13 >
  • Masaüstü sağ tıkladığınızda değiştirilebilir grafik seçeenklerinden girin program listesi çıkacak oyunları yüksek performanslı gpu seçeneğine ayarlayın dediğiniz gibi fişteyken dahili kart üzerinden oynatıyor
  • Abi teşekkür ederim yorumun için.. Fakat zaten tüm oyunlarım o şekilde yüksek performansa ayarlı. O zaman ekran kartı değişme olayı olmuyor. Peki ya başka şekilde nasıl yapabilirim? Milletin baterideyken yavaşlar oyunu benim şarjdayken yavaşlıyor.. :D
  • Sizde fişteyken kart geçişinde sıkıntı oluyor olabilir ekran kartı sürücülerini güzelce kaldırın tekrar kurun
  • Abi sildim kurdum yine aynı sorun.. Deliricem artık
  • niloahs N kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum nasıl aşabildinmi bu problemi lütfen yardım edin çok kötü bi durum ne yaptıysam düzelmedi 7
    UP UP UP
    KANSER OLUCAM

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.