Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Laptop Şarj Sınırı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
35
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Laptop Şarj Sınırı Sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      3 Mesaj
      01 Ekim 2017 12:02:39 Konu Sahibi
      Merhabalar herkese. Casper C510 markalı winodws 10 işletim sistemli laptopumda, aldığımda içinde yüklü gelen bir program vardı. Bu programı hem güç tasarrufu/yüksek performans vs. ayarlamak için hem de sürekli fişte kullandığım zamanlarda şarjı %80de sabitlemek için kullanıyordum. Birkaç gün önce bilgisayar daha stabil çalışsın diye windowsun olmayan bazı hizmetleri kapatmıştım. O günden beri o programı bulamıyorum ve bilgisayarın şarjı dolmuyor . Zaten uygulama sadece sol altta simge durumunda gözüküyordu. O programı nasıl bulabilirim veya o sınırı kaldırmak için bildiğiniz bir pil uygulaması var mıdır? Şimdiden teşekkürler yardımlarınız için.
      edit: programın adı sanırım "generic power management"miş ama nasıl açılır veya nasıl indirilir hala bilmiyorum.

|
      |

• Yüzbaşı
      725 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      sa ve as

01 Ekim 2017 15:05:02
      " Windowsun olmayan bazı hizmetleri kapatmıştım. " Demişsiniz , bu hizmetleri tekrar açabilme gibi bir şansınız yok mu ? Yada bu belirttiğiniz programı internette arayarak bulup kurabilirsiniz .

No Life
    • Er
      3 Mesaj
      20 Ekim 2017 21:19:50 Konu Sahibi
      Hizmetleri açmıştım ama olmamıştı. Programı bulamıyorum diye belirtmiştim. Farklı bi bilgisayarda aynı uygulamayı gördüm ve kurdum sorun düzeldi. Yine de sağolun.
      |
      |

Reklamlar
modasor
SEO
Yeni Abonelik d-smart
chat.gen.tr
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,832
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.