Şimdi Ara

Laptop Prizde Kasıyor :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba,benim şöyle bi sorunum var daha önce pek kimsede rastlamadığım bi sorun samsung marka laptopumda çok enteresan bi durumdur oyun oynarken prizde şarj ederken kasıyor pillide denedim pilsizde ısınınca felaket kasıyor ama prizden çıkarttımmı pc canavar gibi oluyor buna bi çözüm bulabilirmiyiz nolur yardım edin

• avce A kullanıcısına yanıt
    Belki benim yeni aldığım Samsung laptoptaki aynı sorun ile karşı karşıyayız. Bu cihazlar iki adet ekran kartına sahip. Biri pzirde iken olan performans canavarı kart diğeri ise prizden çıkardığında devreye giren güç tasarruflu zayıf kart. Biz prizden çıkardığımızda makina yanlış kartı devreye sokuyor sanıyorum. Hatalı bir durum, HP'min ekran kartı böyle şaşırıyordu Samsungda da bu sorun oluyor.

444 71 11 Samsung müşteri hizmetleri yardımcı olabiliyor bir aramanızı tavsiye ederim. Ben de aradım bi kaç güncelleme yap dedi onları yapmakla meşgulüm.
  • sağ alttaki simgelerden pil simgesine sağ tuş tıkla güç seçeneklerine gel belki ordan pile geçince güç tasarrufu moduna geçiyordur eğer öyleyse yüksek performans yap onu.
  • sv update'i kurmak gerekiyormuş. Servis öyle söyledi. Başlangıç arama kutusuna yazınca çıkıyor, çalıştırıp internetten dosyaları indirmesine beklemek gerek. Bende sanki güzeldi gibi.
  • MonitörKertenkelesi kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ama bi çok laptopta zaten fişten çıkartınca kasar ama benimki prizde kasıyor yani enerji verdiğimizde sv uptade'i denerim bende bakim bi bari
  • blue_wolf_1907 Simgedeki bütün ayarları yaptık hatta şu nette gezen işlemci sistemi performanslarını yüzde 5e ayarlayın yok yüzde 100e ayarlayınlarıda yaptık ama değişen bişey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: avce

blue_wolf_1907 Simgedeki bütün ayarları yaptık hatta şu nette gezen işlemci sistemi performanslarını yüzde 5e ayarlayın yok yüzde 100e ayarlayınlarıda yaptık ama değişen bişey yok

Ozaman tek çare laptopu servise göndermen donanımsal hata var demekki.
  • Hocam büyük ihtimalle donanımsal.siz garantisi devam ediyorsa bir servise götürün cihazınızı en garanti işlem olur bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam hocam teşekkürler ilginiz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starbury61

Hocam büyük ihtimalle donanımsal.siz garantisi devam ediyorsa bir servise götürün cihazınızı en garanti işlem olur bu.

Eyvallah hocam öyle yapıcam bi kaç önemli işim vardı diye erteliyodum göndermeyi ama göndereyim bari dediğiniz gibi donanımsal hata bencede çözümü yok gibi teşekkürler ilginiz için .
  • avce A kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sorunu nasıl aştın, ben şu an aynısını yaşıyorum. Lütfen yardım UP!!!
    Kanser olmak üzereyim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.