Şimdi Ara

laptop önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
2
Favori
7.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pil önemli demişsiniz ama baktığınız cihazların hepsi oyuncu bilgisayarı 3-4 saat civarında pil ömrü olur genelde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5november1605

ekran kartı 2gb ve 960 yani 1050ti ye göre oldukça güçsüz ayrıca i7 nin 4.nesili var evet şuan için oyun oynamak sorun olmaz ama 2 sene ömrü var maksimum bence :) oyunlar için :)

MSI GP62M 7REX(Leopard Pro) bu model i5 ama 5300 lira 1tb harddisk--4gb 1050ti--128 gb ssd ve 8gb ram bulunmakta.i7 7700 ve i5 7300

farkını anlamayız gibi geliyor.İlerleyen zamanlarda ram takılırsa toplamda 5800 e gelecek ama msi almış olacağız.Msi gerçekten

diğerlerinden daha iyi gibi duruyor.Kullanıcı yorumları ısı testleri şikayet oranı vs hepsi olumlu gerçekten.
    Öncelikle 2 haftaya kadar inşallah bi indirim vs olur diyelim :)

Olmazsa benim fikrim niyeyse Lenovo ya kaymaya başladı :))

Inceleme videolarını izliyorum da çoğu kişi memnunum demiş. Tabii HP Omen için de diyen var. Ama onda da ısınıyor dediniz. Gene de etraflı araştırıyorum. MSI iyi evet ama diğerlerine nazaran pahalı satıyor.

Açıkçası video izleye izleye içim dışım laptop oldu :))

&&&&&&&&&&&&&

https://forum.donanimhaber.com/6000-6300-tl-oyun-icin-laptop-tavsiyesi--132779874#132953823

Burdaki konuda HP OMEN 17 serisini alan arkadaş memnunum demiş. Isınma 78 derece ama makul demiş. Ayrıca oyundaki fps değerleri de vermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik34 -- 20 Mayıs 2018; 19:44:58 >

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Aslında kastettiğim 4-5 saatlik bir pil kullanımıydı.Şimdiki bilgisayarım 1 saat ancak dayanabildiği için ve oyunda oynamak istediğim için o kadar güçlü bir sistemin 4 saatten daha fazla dayanamayacağını kabullendim :)
  • Akustik34 kullanıcısına yanıt
    Bende şuanda laptop kusabilirim o dereceye geldim artık :D Rüyalarımda laptop göreceğim sanırım :)Hp omen için arkadaş ekran kartı

sıcaklığıını vermiş orada sanırım işlemci 98 derece oluyordu benim izlediğim videoda.

indirim beklemekten başka çaremiz yok sanırım. Okullarda kapanıyor.Talep artacak.İndirim için çok saçma zaman zaten dolarda düşmeyecek.

En berbat zamanda ihtiyacımız oldu bilgisayara . . .
  • Oktylmz95 O kullanıcısına yanıt
    İkinci el mi almayı düşünüyorsunuz?
  • quote:

Bende şuanda laptop kusabilirim o dereceye geldim artık :D Rüyalarımda laptop göreceğim sanırım :)Hp omen için arkadaş ekran kartı

sıcaklığıını vermiş orada sanırım işlemci 98 derece oluyordu benim izlediğim videoda.

indirim beklemekten başka çaremiz yok sanırım. Okullarda kapanıyor.Talep artacak.İndirim için çok saçma zaman zaten dolarda düşmeyecek.

En berbat zamanda ihtiyacımız oldu bilgisayara . . .
    Evet aynen 2 haftaya illa ki bir kampanya olur :)

Ama gönlüm şimdilik Lenovo ve HP Omen den yana..

Uygun fiyat bulunursa da MSI diyelim :)

MSI ın uygun fiyata bulunacağı yok :) Benimde içimden bir ses söyle lenovoyu kurtul diyor. 5000tl şuan hepsiburada fiyatı ve yüksek puanı var :) Yalnız 256gb sdd+2tb olan modelide var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5november1605 -- 20 Mayıs 2018; 20:59:6 >
  • quote:

MSI ın uygun fiyata bulunacağı yok :) Benimde içimden bir ses söyle lenovoyu kurtul diyor. 5000tl şuan hepsiburada fiyatı ve yüksek puanı var :) Yalnız 256gb sdd+2tb olan modelide var.
    Aslında 2 TB dan ziyade ekran kartına daha çok dikkat etmek gerekir. Gönül ister 1060 lı olsun gerekirse 1 TB ve 128 ssd olsun fark etmez.

O yüzden 1 TB lik model de yeter bence..

Ama vatan daki yorumlara baktım. Birisi yazmış sorunlu bu pc diye klavyesi falan... Kafa karışıyor haliyle :(

Evet en önemlisi ekran kartı ama ben hiç zorlamıyorum 1060 olsun diye 1050ti yeterli görünüyor.Zaten fiyatlar malum:(

Biraz hp omene baktım 17.3inch ekranlı modeline 256gb ssd ve 2tb hafıza 16gb ram ve 4gb 1050ti ekran kartı. Yorumlar gerçekten çok iyi.

Benim ısınyor dediğim farklı modeldi(onun ekranı 15.3 inch ti sanırım).

farklı farklı sitelerden bakıyorum ve bütün yorumlar harika.Herkes ısınmıyor vs demiş.

Şuan hepsiburada da 6000 tl.

Gerçekten şuan en iyi seçenek haline geldi benim için.
  • quote:

Evet en önemlisi ekran kartı ama ben hiç zorlamıyorum 1060 olsun diye 1050ti yeterli görünüyor.Zaten fiyatlar malum:(

Biraz hp omene baktım 17.3inch ekranlı modeline 256gb ssd ve 2tb hafıza 16gb ram ve 4gb 1050ti ekran kartı. Yorumlar gerçekten çok iyi.

Benim ısınyor dediğim farklı modeldi(onun ekranı 15.3 inch ti sanırım).

farklı farklı sitelerden bakıyorum ve bütün yorumlar harika.Herkes ısınmıyor vs demiş.

Şuan hepsiburada da 6000 tl.

Gerçekten şuan en iyi seçenek haline geldi benim için.
    Evet şu an maliyet açisindan 1050TI bize yetecektir.

Demek beğendiniz HP Omeni :)

Demistim size ilkin 17 inç iyi diye :)

O zaman Lenovo iptal mi oldu :))

Tamamen benim eşekliğim o zaman kafam çorba oldu yanlış anladım demek ki :)

Lenovodan geri kalır yanı yok bence.

Ayrıca kronik sorunu da yok fiyat farkı da yok :)

Ses sisemi ve içindeki donanım fiyat bakımından lenovo dan önde.

Aynı donanımlı lenovo 6500 tl ve kronik klavye sorunu korkusu bizi öldürecek :D

Yorumlarda pilde 6 saat kullanılabiliyor yazmışlar umarım doğrudur :)

Biraz daha inceleyeceğim ama bir sürü siteye baktım çok fazla olumlu yorum gördüm olumsuz yorum yok denecek kadar azdı

dolayısıyla ikna oldum gibi :)
  • quote:

Tamamen benim eşekliğim o zaman kafam çorba oldu yanlış anladım demek ki :)

Lenovodan geri kalır yanı yok bence.

Ayrıca kronik sorunu da yok fiyat farkı da yok :)

Ses sisemi ve içindeki donanım fiyat bakımından lenovo dan önde.

Aynı donanımlı lenovo 6500 tl ve kronik klavye sorunu korkusu bizi öldürecek :D

Yorumlarda pilde 6 saat kullanılabiliyor yazmışlar umarım doğrudur :)

Biraz daha inceleyeceğim ama bir sürü siteye baktım çok fazla olumlu yorum gördüm olumsuz yorum yok denecek kadar azdı

dolayısıyla ikna oldum gibi :)
    Bide teknomarketlere gidip fiziken bakmamız daha iyi olacak. Yakinen de gördüğümüz zaman ikna düzeyimiz daha da artabilir :)

HP OMEN iyidir bence de :)

Umarım 2 haftaya bi kampanya olur :)

Evet bende 2 hafta kadar kampanya bekleyeceğim.Yarım mediamarketten bakacağım modele.

Beğeneceğime şüphe yok tasarımı hoşuma gitti zaten donanım ortada :)

Size de tavsiyem lenovo riskini almamanız:)

Anladığım kadarıyla hem sesi daha iyi hem fiyat olarak daha uygun ve windows 10 kurulu geliyor ekranda daha büyük :)

Siz söylemeden önce omena bakmamıştım çok teşekkür ederim bu arada :)
  • quote:

Evet bende 2 hafta kadar kampanya bekleyeceğim.Yarım mediamarketten bakacağım modele.

Beğeneceğime şüphe yok tasarımı hoşuma gitti zaten donanım ortada :)

Size de tavsiyem lenovo riskini almamanız:)

Anladığım kadarıyla hem sesi daha iyi hem fiyat olarak daha uygun ve windows 10 kurulu geliyor ekranda daha büyük :)

Siz söylemeden önce omena bakmamıştım çok teşekkür ederim bu arada :)
    Benim sınavlardan dolayı bu hafta doluyum. Anca haftaya bakabilirim.

Mümkünse siz, yarın gitmişken başta Omen olmak üzere diğer pc leri de yakinen inceleyip değerlenirirseniz sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik34 -- 20 Mayıs 2018; 22:28:2 >
  • rakamınızın üzerine bi 250-300 lira daha çıkarsanız güzel güzel i7 li ssdli thinkpad bulabilirsiniz, hatta belki sağlam bi araştırmayla kendi rakamlarınıza bile bulabilirsiniz.
    Evet gitmişken hepsine bakacağım.Size de haber veririm.

sınavlarınızda başarılar.:)
  • quote:

Evet gitmişken hepsine bakacağım.Size de haber veririm.

sınavlarınızda başarılar.:)
    Teşekkür ederim.

Yarin sizden detaylı haberler bekliyor olacağım.

Çok sağ olun şimdiden...

• Haluk Ermiş kullanıcısına yanıt
    Thinkpadler genelde iş amaçlı üretiliyor diye biliyorum.i7 7700 hq işlemcili ya da 1050ti ekran kartlı olanını görmedim hiç.
  • hocam marka olarak kesinlikle msi modeline de sen karar ver

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gerçekten çok fazla övgü var msi la ilgili. Ama istediğim donanımları msi da bulmaya kalkınca 9000tl gibi bir fiyat çıkıyor önüme.
    hp omen 6000 tl hadi msi da 7000 olsa tamam diyeceğim ama 3000 tl fark var arada.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.