Şimdi Ara

Laptop Klavyesini İptal etme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
52.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dell laptop klavyesini iptal etmek istiyorum.onu iptal edip usb klavyeyi kullanmak istiyorum.sadece usb klavyeyi kullanmak...

• arkadaşlar nolur acil yardım
  • neden iptal etmek istiyorsun. usb klavye taktıgında caşlısmıyor mu
  • cevap vermedin ama soylıyeyım ben sana. sana tavsiyem eger klavyende sorun yoksa iptal etme oyle kullan onu ama klavyemı zaten kullanamıyorum dıyorsan. aygıt yonetıcısıne gır orada klavye var onu kaldır de. olmadı mı. bıos a gir usb klavyeyı enable yapde. eger tam emın olmak verılen cevaptan tatmın olmamıssan bır de formun dahılı bılesenler bolumu klavye bolumune ac bu konuyu. hade kolay gelsın
  • laptop klavyem bozuldu.kendi kendine harf yaızyor.bu yüzden usb klavyemi kullanmak istiyorum.biostan o ayarı bulamadım.lutfen yardm
  • aygıttan olmadımı
  • bıos da usb ıle olanları enable yap. bıos la fazla oynamanıda istemıyorum. ne olur ne olmaz. valla elımden geldıgınce yardımcı olmaya calıstım
  • Ben windows da aygıt yöneticisinden klavyeni devre dışı bırakmanı öneririm, kaldırdığında her açılışta sorabilir. Daha sonra sadece usb klavyeni kullanabilirsin.
  • aygıt yöneticisinden kaldırdıgımda anında tekrar algılıyor
  • aynı sorun bendede var klavyeye votka vişne döküldü 5-6 aydır sürekli bi tuşa basılı kalıyo bende iptal etmek istiyorum..dediğin gibi aygıttan iptal edince direk algılıyo hemen açılışta bide biostan denicem birazdan
  • Eğer hala çozemedeiysen bu videoda açıklamış. Bende yaptım pc yi kapatıp açsak bile geri aktifleşmiyor.https://www.youtube.com/watch?v=O172LaDp2UI

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.