Şimdi Ara

Laptop Kafayı Yedi! Bir Bakabilir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Samsung >> Laptop Kafayı Yedi! Bir Bakabilir misiniz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5189 Mesaj
    Beyler,

Laptopu fn+f8 tuş kombinasyonu ile normal moddan diğer modlara aldım. Sonra ne olduysa başlat menüsü çubuğunun rengi ve tüm pencerelerin rengi değişti. Windows'un kendi gadget araçları da çalışmıyor.(Bu daha önceden de vardı)Bu sorunu nasıl çözebilirim? Sistem geri yedekleme yaptım sorun yine hallolmadı. Yedek olarak bir harddiskte dosyalar bulunuyor. Bilgisayarcı yedeklemiş. Bu yedek dosyaları ile Windows 7'yi geri nasıl sıfırlayabilirim? Lütfen bir çözüm bulursanız memnun olurum. Bu arada laptop Samsung r522 js02tr. Makinenin resmi aşağıdadır.

İşte böyle oldu:

NOT: Bu arada fn+f8 tuş kombinasyonunu kullanınca güç seçeneklerindeki iyi mod, samsung optimized diye değişmiş isim olarak.

Bu arada bilgisayarı sıfırlasam normale döner mi? Yedek hardiskteki gizli dosya gho uzantılıydı sanırım. Onunla bilgisayarı nasıl sıfırlayabilirim?

Off. Garantiyede götüremiyorum. Başka şehirde okuyorum. Yardımlarınızı rica ediyorum.

|
    |

• Yüzbaşı
    786 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Beyler,

Laptopu fn+f8 tuş kombinasyonu ile normal moddan diğer modlara aldım. Sonra ne olduysa başlat menüsü çubuğunun rengi ve tüm pencerelerin rengi değişti. Windows'un kendi gadget araçları da çalışmıyor.(Bu daha önceden de vardı)Bu sorunu nasıl çözebilirim? Sistem geri yedekleme yaptım sorun yine hallolmadı. Yedek olarak bir harddiskte dosyalar bulunuyor. Bilgisayarcı yedeklemiş. Bu yedek dosyaları ile Windows 7'yi geri nasıl sıfırlayabilirim? Lütfen bir çözüm bulursanız memnun olurum. Bu arada laptop Samsung r522 js02tr. Makinenin resmi aşağıdadır.

İşte böyle oldu:

NOT: Bu arada fn+f8 tuş kombinasyonunu kullanınca güç seçeneklerindeki iyi mod, samsung optimized diye değişmiş isim olarak.

Bu arada bilgisayarı sıfırlasam normale döner mi? Yedek hardiskteki gizli dosya gho uzantılıydı sanırım. Onunla bilgisayarı nasıl sıfırlayabilirim?

Off. Garantiyede götüremiyorum. Başka şehirde okuyorum. Yardımlarınızı rica ediyorum.

Hocam, bilgisayar açılırken f4 ile recovery yapmayı denediniz mi ?
    |
    |

• Teğmen
    169 Mesaj
    Ben bir problem göremedim resimde. Aero özelliği kapanmış olabilir o yüzden pencere renginiz değişmiştir. Masaüstünde sağ tıklayıp kişiselleştirme seçeneğinden aero temalardan birini seçip sonra alttan pencere rengini değiştire tıklayıp istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Sorununuz hallolacaktır.
    |
    |
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Recovery yaptım. Aslında sorun basitmiş. Varsayılan ayarları seçtim. Normale döndü.

bende bir kere aynı problemi yaşamıştım . Üstünde pil takılıyken silentmoda aldığımda olmuştu onun ayrı bi ayarları vardı ama
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.