Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

laptop ım için tv kartı almak istiyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> laptop ım için tv kartı almak istiyorum...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    83 Mesaj
    laptop ım için tv kartı (harici de olabilir ) almak istiyorum...sizinde tavsiyelerinize ihtiyacım var...bu arada uydu yayınlarını izlemek gerektiğinde pc.' me dizi , maç,film vs. de kaydetmek istiyorum...fiyat /performasn oranı en iyi olan bir cihaz tavsiye edermisiniz...LNB ve recaver uyumluluğu önemli mi ?(yani herhangi bir LNB ve recaver alacağım tv karttına uyarmı ?)

|
    |
    |
    |
    |
    |
    laptop a pci kart takılmaz ki mutlaka usb ve firewire gibi portlardan takılan bir alet almanız gerekiyor, eğer 2 çanak kullanacaksanız mutlaka ss2 için röleli tip diseqc switch kullanmanız gerekiyor, ss2 switch konusunda oldukça seçici
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Masal
Mobilya Takımları
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.