Şimdi Ara

Laptop için joystick tavsiyesi lazım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar laptopu tvye bağlayıp oyunları joystick ile oynamak istiyorum xbox one joysticki ile logitech f710 arasında kaldım öneriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigMuffin -- 19 Kasım 2018; 11:26:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Up

• f710 nedense görüntü olarak hiç ergonomik gözükmüyor, tercihim xbox one gamepad olurdu

bir süredir xbox one gamepad kullanıyorum, oyunlarla uyumluluk olarak sıkıntı çıkmıyor, rahatlık olarakda güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yazık ki birçok oyun kasıtlı olarak ön tanımlı şekilde (özellikle spor oyunları) Xbox controller desteğini öne koyuyorlar. Eski Xbox 360 gamepadini Abd de bile bulamamıştım 2017 de. Şimdi fahiş fiyatlara satılıyor. One içinde aynısı olmadan bence Xbox gamepad alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 19 Kasım 2018; 20:35:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam ben büyük coğunluk fps oyunlarını oynuyorum sorun cıkarmaz umarım?

One için de fiyat oldukça yüksek 500e yakın bakalım black friday indiriminde inerse alacağım

• Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam dediğin gibi xbox one gamepad alacağım bende

Bir de sormak istediğim pcyi tvye hdmi ile bağladım ancak tv 4k olduğu halde otomatik olarak full hd olarak açılıyo oyunlar çözünürlüğü nasıl 4k yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: BigMuffin

Sağolasın hocam dediğin gibi xbox one gamepad alacağım bende

Bir de sormak istediğim pcyi tvye hdmi ile bağladım ancak tv 4k olduğu halde otomatik olarak full hd olarak açılıyo oyunlar çözünürlüğü nasıl 4k yapabilirim?
    masaüstü sağ tık > görüntü ayarları > çözünürlük 4k seçin

sonra görüntü ayarlarından gelişmiş görüntü > görüntü bağ. öz. > monitör > tarama hızını ayarlayın

sonra oyundaykende çözünürlüğü yükseltin

eğer böyle olmuyorsa fazla bilgim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.