Şimdi Ara

Laptop'ı HDMI ile LCD TV ye bağlamak [SORUN NVIDIA DRIVER] SS Destekli (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
67.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla benim sorun televizyon kaynaklandı sanırım. Vestelden sony ye geçtim dertler bitti. Aynı Laptop hiçbişey yapmadan şimdi bağlanıyor ledtv.ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 gün önce hdml takıp lg 660s tv ye bağlanıyordum.şimdi yok olmuyor çıldıracağım.gt240m ekran kartı.

ne değişti ne olduda şimdi bağlanmıyor.hem pc hemde televizyonu kırmamak için zor duruyorum.
  • Xbox 360 ta çalışan hdml kablo pc yi bağladığımda çalışmıyor.televizyondan görüntü elde edemiyorum.sorun hala devam ediyor.

ekran kartı gt 240m.hiç sorunsuz görüntü alırken şimdi pc görüntüsü led tv de çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crywolf35

Xbox 360 ta çalışan hdml kablo pc yi bağladığımda çalışmıyor.televizyondan görüntü elde edemiyorum.sorun hala devam ediyor.

ekran kartı gt 240m.hiç sorunsuz görüntü alırken şimdi pc görüntüsü led tv de çıkmıyor.

Ekran kartı driverını kaldır. Driverı kurmadan hdmi bağlantısı dene. Eğer görüntü verirse led sorun driverı/ekran kartndadır.

• 4hm3t.# kullanıcısına yanıt
    dediğini yapmıştım sonuç değişmedi.2 tane farklı marka kablo ile pc yi bağladım.ekran çözünürlüğü 1368 olarak çıkmıştı.

Xbox ta görüntü veren kablo pc de vermiyor.pc 2 tane farklı kablo deniyorum görüntü veriyor ama 1368.
  • quote:

dediğini yapmıştım sonuç değişmedi.2 tane farklı marka kablo ile pc yi bağladım.ekran çözünürlüğü 1368 olarak çıkmıştı.

Xbox ta görüntü veren kablo pc de vermiyor.pc 2 tane farklı kablo deniyorum görüntü veriyor ama 1368.

ledde görüntü var ama full hd değil.
    doğru mu anladım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

quote:

doğru mu anladım?

evet görüntü var ama full hd değil.full hd görüntü vermesi gereken kablo xboxta çalışıyor ama pc de hiç çalışmıyor.

pc de çalışanlar da full hd görüntü vermiyor.
  • quote:

quote:

quote:

doğru mu anladım?

evet görüntü var ama full hd değil.full hd görüntü vermesi gereken kablo xboxta çalışıyor ama pc de hiç çalışmıyor.

pc de çalışanlar da full hd görüntü vermiyor.

görüntüyü hem laptop ekranından hem de ledden aynı anda mı veriyorsun?

görüntüyü sadece led'e verecek şekilde ayarla.

• 4hm3t.# kullanıcısına yanıt
    hepsini denedim saol yardımın için ama olmuyor.formatta atmak istemiyorum.eğerki çaresini bulursam paylaşacağım.
  • laptop chrome dan bir sekmeyi tvye geçirip diger sekmeleri kullanmaya devam etmeyi bilen var mı?
  • aranıza bende katıldım arkadaşlar.. 630m ekran kartı var dizüstün de bende bağlanamıyorum kablolar bağlıyken pc yi yeniden başlatınca tv de windows başlatılıyor yazısını görüyorum fakat masaüstü gelmeden görüntü gidiyor.. driver yada ekran yenileme hızıyla alakalı sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: carloska

aranıza bende katıldım arkadaşlar.. 630m ekran kartı var dizüstün de bende bağlanamıyorum kablolar bağlıyken pc yi yeniden başlatınca tv de windows başlatılıyor yazısını görüyorum fakat masaüstü gelmeden görüntü gidiyor.. driver yada ekran yenileme hızıyla alakalı sanırım

Dostum ben hiç bir türlü çözemedim sorunu.

• quote:

quote:

aranıza bende katıldım arkadaşlar.. 630m ekran kartı var dizüstün de bende bağlanamıyorum kablolar bağlıyken pc yi yeniden başlatınca tv de windows başlatılıyor yazısını görüyorum fakat masaüstü gelmeden görüntü gidiyor.. driver yada ekran yenileme hızıyla alakalı sanırım

televizyonun tazeleme hızını dizüstüyle aynı yani 60 yaptım olmadı nvidia driver kaldırdım olmadı.. ilginç yanı ilk yaparken bi ara panasonic tv olarak gördü çözünürlük seçenekleri ekranı genişlet vs.. seçenekler çıktı ama görüntüyü bi türlü iletemedi ekrana sonrasında hdmı ın bağlı olduğu kısmı seçip pc yi yeniden başlattım görüntüyü tv ye aktardı windows başlatılıyor vs.. gördüm ama masaüstü gelmeden bağlantı yine gitti şimdiki durumda kabloyu takınca dizüstü kararıyor sonra tv den hdmı ın bağlı olduğu portu seçince ekran kendine geliyor fakat hiç bi bağlantı görmüyor.. sorunu tespit etsek bi şekilde çözülür sanırım

• quote:

quote:

quote:

televizyonun tazeleme hızını dizüstüyle aynı yani 60 yaptım olmadı nvidia driver kaldırdım olmadı.. ilginç yanı ilk yaparken bi ara panasonic tv olarak gördü çözünürlük seçenekleri ekranı genişlet vs.. seçenekler çıktı ama görüntüyü bi türlü iletemedi ekrana sonrasında hdmı ın bağlı olduğu kısmı seçip pc yi yeniden başlattım görüntüyü tv ye aktardı windows başlatılıyor vs.. gördüm ama masaüstü gelmeden bağlantı yine gitti şimdiki durumda kabloyu takınca dizüstü kararıyor sonra tv den hdmı ın bağlı olduğu portu seçince ekran kendine geliyor fakat hiç bi bağlantı görmüyor.. sorunu tespit etsek bi şekilde çözülür sanırım

Ekran kartında hocam sorun. Ben ekran kartını aygıt yöneticisinden deaktif edince görüntü geliyordu. Bir sürü driver denedim yine olmadı.

• aynısorun bende de var .daha once bınlerce kez baglandıgım tv ye sımdı laptopumdan baglanamıyorum. bılgısayarım acer. bununla ilgi sorun yasayan bır cok arkadasta yazmıs fakat cozumu anlamadım. bu ekran kartı drıverını nereden devre dısı bırakacagız.bılgısayara format attırmıstım.sonra 7 ultımate kurdular olmadı sımdı 10 a yukselttım yıne olmadı
    cozen varsa yazsın lutfen
  • Win 8.1 de Sorunsuz Kullandığım Bağlantıyı Win 10 da Kullanamadım. Aynı Sorunu Yaşıyorum. Nvida Driverlarını Kaldırdım. Son Sürümlerini Kurdum. Sorun Aynen Devam Ediyor.
  • Windows10 Geforce 820m ile bende Hdmi da sorun yaşıyorum,lakin bende televizyona görüntü geliyor ses çıkmıyor, yardımlarınızı bekliyorum.. Konumunun linki:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=117958327

• arkadaşlar benzer bir sorun var bende de.

hdmi kablo kesinlikle sağlam. laptopa bağladığımda görüntü tvye gitmiş gibi işlem yapıyor. fakat tvde ne ses var ne görüntü. sinyal yok diyor.

ekran kartı 930m. driverı güncel. ne yapmam lazım kafayı yedim dünden beri. win+p falan işe yaramıyor.
  • Goudelock kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı driverını kaldırınca görüntü geliyordu ama ekran kartı etkin iken kullanamıyordum hdmi ı. Sorunu bulamamıştım. Laptopı değiştirdim sorun yok artık. Ama gt9xxm serilerinde var sanırım bu problem

• laptop bir aylık hocam. çözümü yok mudur bunun?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.