Şimdi Ara

Laptop Fırsatları 2020 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
8
Favori
3.028
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • geçen sene 1660ti i7 9750h 16gb ramli laptop aldım 8k ya hala aynı fiyatlara bulunabliyor bence bi değişiklik yok gibi
  • bikereismiguzel kullanıcısına yanıt
    Genellikle 3000 ile 5000 tl arasındaki bilgisayarların fiyatında şişme var. Günlük işler için kullanılanlar yani...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de içinde 1050 dengi bi kart olan cihaz arıyorum 4 bin civarına , denk gelir umarım
  • cavus11 C kullanıcısına yanıt
    S145 8gb ram 512gb ssd i5 8.nesil mx110

Sanırım 6 ay olmadı alalı 3200 e aldım.

• Bu fiyata mumkun degil. Dolar 7.10 TL an itibari ile. Bir tane kafama yatan model buldum indirim olursa hemen almayi dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genen bu modelihttps://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-x505za-bq887s-amd-r7-2700u-12gb-512gb-ssd-15-6-rx-vega-dos_pdp_552158108 fiyati cok dustu 4370 TL ye geliyordu almadim. Ekrani ips olan modellere bakiyorum.

Maksimum kasımda alınmıştır. O dönem dolarda 6 lira değildi ve böyle kriz vari bir fırsatçılıkta yoktu. Yani mümkündü o fiyata almak.

• Haklisin da ekonimik beklentiler cok kotu.Turkiye nin yillik 35-40 milyar dolar turizmden geliri oluyordu.Bu sene turizm bitik.O yuzden TL doviz karsisinda iyice eriyebilir. O zaman bu rakamlar bile hayal olur.İmkan varken almak lazim.Ayrica once konsollara simdide cep telefonlarina ek vergi geldi.Sirada pc var.

lenovo e595 e bakın. kasımda kuponla 3300 e alanlar olmuş. sonra 3500 civarında gezen bir makineyken ülkedeki eğitim aşkı ile insancıkların leptoplara saldırması ile şu anda 4800 civarına gelmiş. ips ekranlı bir model bu. e serisi başlangıç serisi imiş.
  • Takip!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.