Şimdi Ara

Laptop Fırsatları 2020

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
8
Favori
3.028
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış gormediysem bu konuda bir ana başlık yok.Uygun görürseniz laptop konusunda fırsatları bu başlık altında paylasabiliriz.
    Bu arada dolar kuru ve EBA'nin oluşturduğu talep patlamasından dolayı fiyatlar uçmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fırsatçılar yüzünden laptop da alamıyoruz.
    Ülkede doların yüzde 15 artması ve corona bahanesi ile laptop fiyatları da en az yüzde 50 artmıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    Haklısın.Gecen aylarda bir Lenovo modeli vardı.Sanırım Ryzen 7 s145 di 3.400 TL civarında satıldı. Almadım o zaman şimdi fiyatı 4500 TL.Belki bir kampanya filan denk gelirse kapariz bir tane.

• inatla almıcam bu fiyatlara, param olmasına rağmen fırsatçılara boyun eğmek yok
  • 4giyotin 4 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız da benim korkum doların iyice artması ve konsol gibi ek vergi gelmesi. O zaman iyice imkansız olur yeni laptop almak.

• Guzel baslik guzel konu tebrikler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavus11

Haklısın.Gecen aylarda bir Lenovo modeli vardı.Sanırım Ryzen 7 s145 di 3.400 TL civarında satıldı. Almadım o zaman şimdi fiyatı 4500 TL.Belki bir kampanya filan denk gelirse kapariz bir tane.
    Param var. Almam ben de. İki masaüstü var. Birini çocuk için almıştım. İyi ki zamanında almışım. Birini satıp laptop alacağım. Bu fiyatlarda alınmaz. Fakat bu başlık faydalı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 25 Nisan 2020; 3:52:45 >
  • notebook ve pc parçalarını doları durumu fırsat bilip abartı pahalandırdılar ama telefonda bunu görmedim kısmen var ama mesela benim çok önceden takip ettiğim

Samsung Galaxy M30S bu model koronadan öncede sonrada bu fiyattaydı hatta düştü bile

Laptop Fırsatları 2020

ve sadece amazonda değil diğer satıcılardada o fiyat aralığında, gerçi satıcısı samsung türkiye oda ayrı ama fiyat artmadı

Laptop Fırsatları 2020

• Bende uygun fiyat laptop bakıyordum takip

• Takip
  • Fırsatçılar bir yana talep çok fazla.Malum okulların uzaktan eğitimi ve şirketlerin evden çalışma furyası nedeniyle ortalıkta laptop kalmadı.Mart ayının başında 3700 aldığımız laptop şimdi 5000Tl den fazla fiyata satılıyor.

İlla güzel fırsatlar çıkacaktır konuyu takip etmekte fayda var.Ama bence temmuzdan önce piyasa zor düzelir.Tabi dolar böyle artarsa o zaman da düzelmez maalesef.

Konu takip

edit:Çok acil değilse 4000-5000 Tl giriş seviyesi cihazlara vermek hiç mantıklı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marakku -- 25 Nisan 2020; 10:16:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

notebook ve pc parçalarını doları durumu fırsat bilip abartı pahalandırdılar ama telefonda bunu görmedim kısmen var ama mesela benim çok önceden takip ettiğim

Samsung Galaxy M30S bu model koronadan öncede sonrada bu fiyattaydı hatta düştü bile

ve sadece amazonda değil diğer satıcılardada o fiyat aralığında, gerçi satıcısı samsung türkiye oda ayrı ama fiyat artmadı

ben de bu cihazı takip ediyorum ve ederi bu hocam.geç bile kalındı fiyatın indirilmesinde.

• Kafam Kasınıyor kullanıcısına yanıt
    ben ederini vs söylemiyorum. dolar vs bahanesi ile ürünlere yapılan zamlara bakıldığında bu ürüne hiçbir şekilde zam yapılmaış ve hatta ufak tefek indirimler ile satılıyor demek isteidğim o yoksa şuanki notebook ların fiyatlarına bakın virüsten öcneki fiyatlarına
  • Cep telefonu ve özellikle bilgisayarlarda inanılmaz fiyat artışı olmuş.Zaten epey sitesinden baktığınız zaman geçmiş tarihli fiyatlarına görüyorsunuz.11k olan pc şuan 16k , tam 2 ayda 5k zam gelmiş bilgisayara hayır dolar yüzünden oldu desem 40 kuruş artmış hesaplasak max 750-1000 tl etkileyecek .Fiyatlara kesinlikle korona etkisi daha çok.
  • _ReLaX_35_ kullanıcısına yanıt
    hocam normalde fiyatların düşmesi lazım, ama nasıl bir ters ekonomiyse fiyatlar artıyor.
  • Broon kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle teknolojinin ucuzlaması lazım bizde devamlı pahalılaşıyor ,dolar+vergilerin artması+ bunlarda yetmez gibi corona belası. Alacağımız ürünü için para topluyoruz o ürünün fiyatı artıyor devamlı hep bu döngü.
  • Sıcak fırsat sayılır mı ? Piyasada en ucuz 3300 TL. Belki bir kart kampanyasiyla 2800-2900 e gelirse iyi gibi ne dersiniz ?
    https://www.carrefoursa.com/tr/asus-d509da-br129t-notebook-p-30269807

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavus11 -- 25 Nisan 2020; 21:41:38 >
  • Lenovo l340 almıştım yazın 5300 civarıydı i5li olan i7lisi 6300dü şu an i5lisi bile hb'de 7000 vatan teknosada 6300.Farkı siz anlayın.Yakın zamanda da bir arkadaşıma laptop baktım.30 Martta 3700'e aldıkları laptop şu an 4500 olmuş.
  • ana başlığa gerek yok hocam, sıcak fırsatlar --> bilgisayar kategorisi yeterlidir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.