Şimdi Ara

Laptop fanımda sıkıntı var galiba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 ay önce aniden sabah uyandığımda herzamanki gibi cs giricektim aniden ana menü de 5 fps aldığımı farkettim ve fanlar aşırı sessiz çalışıyordu galiba laptop fanımda sıkıntı var sizce bu ne kadara patlar koronadan sonra yaptırmayı düşünüorumda

SİSTEMİM İ7 3537U
    GT 720M 2GB
    8 GB RAM

birde baktım ve oyunlarda işlemci hızım normalde 3 ghz kadar çıkarken arada 2ghz olup gene 0.5 e düşüyor bu baya düşük bir değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WereChaos -- 1 Haziran 2020; 21:28:59 >

• Selamlar.

Toz temizliği ve termal bakım muhtemelen sorunu çözecektir ( donanımsal problem olmadığını varsayarak bunu söylüyorum ).
    Ortalama maliyeti 50 TL ile 150 TL arasında ( esnafına göre değişir ). Ancak siz termal tarafta gümüş karışımlı macun kullanılmasını istediğinizi belirtin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfsaydam

Selamlar.

Toz temizliği ve termal bakım muhtemelen sorunu çözecektir ( donanımsal problem olmadığını varsayarak bunu söylüyorum ).
    Ortalama maliyeti 50 TL ile 150 TL arasında ( esnafına göre değişir ). Ancak siz termal tarafta gümüş karışımlı macun kullanılmasını istediğinizi belirtin.
    Çok teşekkürler bunu dedikten sonra test ettim az önce işlemci ve ekran kartında bir sıkıntı yok gibi.O fiyatlarda bi şey olucaksa o tip macun sürmelerinide isterim çok teşekkür ederim
  • Tekrar selamlar.

Rica ederim sorunsuz günler : ))
  • mfsaydam kullanıcısına yanıt
    Ya pardon yeniden ben hala yaptirtamadim bilgisayari malum korona.Bi sey sorucam bu bilgisayari abimin arkadasindan almistik ve bazi kablolaei gorunucek sekilde kasasinda bi aciklik vardi labtopun.Orayi japon ile yapistirdik acaba bununla bi alakasi olabilirmi fanin bozulmasinin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • WereChaos W kullanıcısına yanıt
    Selamlar.

Bahsi geçen kabloların görselini veya artık görünmüyor ise en azından olduğu alanın resmini paylaşabilir misiniz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.