Şimdi Ara

Laptop Fanı susmuyor, sürelki son hızda çalışıyor.... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
157.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kusurabakma pil yerinederken pi yerine çıkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: alihasaser

soru çözül dü öneri bilgisayarın masa üstündeki piyerine tıklayıp tasarrufu seçin pil gücü olarak ozaman susuyor gud baaay

şimdi sen bu yadığından bir şey anladınmı.? eğer anladysan bizede anladıını daha açık yaz..

Arkadalar benim kullandığım sony sz780 notebook unda fanı sürekli çalışıyor ayrıca biosta fun ayarları ile ilgili herhangi bir ayar yok..birde sony laptoplarda bios gizli ayarları filan oluyormuş o kısım nasıl görülebilir bilen arkadaşlar anlatabilirmi...
  • Aynı sorun bende de vardı
    Güncelleştirmeleri denetlemeyi "Hiç bir zaman" yaptım düzeldi.
    her laptopta işe yaramayabilir ama benimkinde yaradı.

1. Başlar düğmesi
    2. Denetim masası
    3. Sistem ve güvenlik
    4. Windows Update altındaki "Otomatik Güncelleştirmeleri Aç veya Kapat"
    5. Son olarak oradan "Güncelleştirmeleri hiç bir zaman denetleme" seçeneğini seçiyoruz ve bilgisayarı yeniden başlatıyoruz.
     Laptop Fanı susmuyor, sürelki son hızda çalışıyor....

• Şu lanet sorun ara ara bende de oluyor ve nedenini bir türlü bulamadım internetteki tüm çözümleri denedim işe yaramadı. Kendiliğinden bir ara sorun geçiyor ve uzun süre fan normal çalışması gerektiği gibi çalışıyor. Sonra ne oluyorsa bir şey oluyor ve tekrar bozuluyor, son hızda süresiz çalışıyor. Kafayı yedirecek bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 yıl oldu ne ara geçti 8 yıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maho1246

8 yıl oldu ne ara geçti 8 yıl

Kapanmayan forumlar çok güzel o yüzden. Bazen bir sorun için arama yapıyorum bir bakıyorum birkaç yıl önce kendim o soruna çözüm bulmuş yazmışım internete. :D

• MSI GX70 var bende de, başlat tuşuna basınca fanlar deli gibi son hızda çalışıyor. MSI'in System Control Manager programı var, Dragon Center'i var ama burdan fan ayarlasam da fanlar susmuyor. Laptop'un üzerinde fan açma kapama düğmesi var kapama tuşuna bassam da etki etmiyor. Laptopun bataryası bitik ve şarjda kullanıyorum. 2. yılından sonra olmaya başladı. Bir fikri olan var mı nasıl düzelticeğimle ilgili?
  • Eski laptoplarda bu sorun olduğunda çözüm yolları arayabilirsiniz ama, yeni aldığınız sıfır laptopta aynı sorun olunca tüm küfürleri hakediyorlar

• bende ki laptop yaklaşık 9 yıllık samsung model 6gb ram var son yıllarda özellikle yazları havalar ısınınca fan sürekli çalışmaya başladı ve pil çok hızlı bitiyordu sonra samsung dan orjinal pil aldım oda 2 yıl gitti oda hızlı bitiyor ve sürekli fan çalışıyor , 1 yıl önce laptop aniden kapandı ve açılmadı bilgisayarcıya götürdüm işlemci ilgili problem dedi ve 250.0 tl ye tamir etti sanırım içini de temizlemişlerdi çünkü sonrasında sıcak olmasına rağmen fan az açıyordu eskisi gibi çok açmıyordu , ama yine fan çok çalışıyor ve ısınıyor laptop , 1 yılda içi pislik dolar mı ?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.