Şimdi Ara

laptop fan sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 aylık yeni bir laptobum var acer aspire 3 dünden itibaren fandan normalde en ağır yükte bile çıkmayan fan sesi şuan çıkmaya başladı çok fazla rahatsız edici bi ses genel olarak oyun için kullandıgımdan tozlanmıştır dedim garanti gider diye korkuyodum ama sese dayanamadım açtım temizledim tozları şuan temiz olmasına rağmen seste hiç bir azalma olmadı neden kaynaklıdır fanı çıkarıp temizledim hava tuttum ama içini açmamız gerekiyo mu orda da toz olabilir mi yada yağlamak filan mı lazım yoksa bozuldu mu bu arada sıcaklık problemi fps problemi filan yok

• Garantisi varsa, garantiye göndereceksin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valorant kurdunuz mu? Valorant anti hile yazılımı bilgisayarın çekirdeğine gömüldüğü için açılış hızı yavaşlıyor ve bilgisayar fanları normalden fazla çalışıyor.
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    kurmuştum ama kaldırdım anticheati zaten başlangıçtan kaldırmıştım oynarken de girmeden önce açıyodum
  • edilgene alınca azalıyor ses soğuma ilkesini
  • enesemin28 kullanıcısına yanıt
    program ekle/kaldır ile kaldırılmadığı müddetçe msconfig yada hizmetler kısmından devre dışı bırakılsa bile işletim sistemi çekirdeğinde çalışmaya devam ediyor. Oyuna girerken açıyor olmanız bir şey değiştirmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.