Şimdi Ara

Laptop Ekran kartını görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • monster marka laptopum var, arıza sebebiyle bilgisayarcıya gitti, ekran kartında sorun varmış dediğine göre düzelttim dedi aldım eve geldim cihazı. fakat gtx960m ekran kartı gözükmüyor. sadece entegre intel kartı gözüküyor. aygıt yöneticisinden gizli aygıtları göster dediğimde silik bir şekilde 960m gözüktü ama o kadar, aktif olmuyor, nvidia sitesinden sürücü indirdim kart gözükmediği için kurmuyor sürücüyü. ben de cihazı kaldır dedim komple gitti. adamı aradım yazılımsal diyor. format attım hala sadece entegre intel kartı görüyor sadece, nvidia yok. pazartesi tekrar götüreceğim olmadı ama acayip canım sıkıldı bu duruma, bir fikri yöntemi olan var mı? biosa girdim pek bir şey anlamadığım için kurcalamak istemedim.

• biosa gir. orada nvidia optimus veya benzeri (optimus ile alakalı bişi olması gerek) onu açık yap. (on)

olmadı formatla.
  • ZewZack kullanıcısına yanıt
    advanced sekmesi altında advanced chipset control bölümünde "nv cpu pstate for cps" diye bir ayar disabled durumunda o olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 29 Nisan 2018; 2:22:45 >
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    o turbo boost la alakalı birşey. (işlemci)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.