Şimdi Ara

Laptop dvd bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    60 Mesaj
    Laptopun dvdsi bozuldu garantisi var servise götürdüm bilgisayar 33 iş günü bekleyebilir dediler bende vaz geçtim. Elimde masaüstü için olan asus sata dvd var bunu laptopa nasıl bağlayabilirim?

|
    |

Orijinalden alıntı: iboli007

Laptopun dvdsi bozuldu garantisi var servise götürdüm bilgisayar 33 iş günü bekleyebilir dediler bende vaz geçtim. Elimde masaüstü için olan asus sata dvd var bunu laptopa nasıl bağlayabilirim?

sanırım sizin işinizi harici DVD okuyucular görebilir
    |
    |

garantili bir bilgisayarda değişiklikler yapmamalısın
    |
    |
    iboli007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    * HP Pavilion dv5-1041et & AVerTV HybridVolar HX + 3G VINN + Samsung Galaxy Note 5 + 20 yıllık Turkcell & Platinium Black Paket + Honda Jazz 1.4 Elite kullanıcısı. TürkTelekom'a kazıklanmamanız için başınıza gelebilecek durumları önceden her tür ortamda araştırıp öğrenmeniz lazım çünkü personelleri yalan yanlış bilgilendiriyor, anlaşmazlık durumunda o şekil bilgi verilmemiştir bu şekil bilgi verilmiştir gibi ezberden konuşuluyor. ama eğer verildiyse bunu görüntü ve ses kaydı ile ispatlayın diyorlar, görüntü ve ses kaydı almadıysanız geçmiş olsun. Ayrıca işlem yapan personeli geriye dönük olarak sistemde izinli olarak gösterebiliyorlar ve nasıl yapıyorlarsa bilmiyorum ama sisteme bakınca işlem yapan personelin cinsiyetini de değiştirmişler, o kişi o gün çalışmıyordu şu gün çalışıyordu.. işlem yapan kişinin sicili şuymuş buymuş bu kişi (güya) falan departmanda görevliymiş de o gün o departmanda zaten olamazmış da .. belirttiğiniz konularla ilgili zaten bilgisi de yok muş da .... mahkemeye vermeniz durumunda da mahkeme sistemdeki kayıtlara bakacak yine siz mağdur olacaksınız vs vs. gibi saçma sapan bir savunma mekanizması da geliştirmişler.
  • Çavuş
    60 Mesaj
    Değişiklik derken bilgisayarı modifiye etmeyeceğim alt tarafı dvd nin takıldığı deliğe hddyi, hddnin yerine de ssd takacağım. Bu işlemi yaparkende bilgisayarı parçalamaya gerek kalmıyor sonuçta sadece 1 vida sökülüyor. Garantiye götüreceğim zamanda dvdyi geri takarım olur biter.

Asıl konuya gelince, vatandan 5.25 optik kutusu aldım artık dvdyi kullanabiliyorum.
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
haberler
SEO
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.