Şimdi Ara

Laptop cd dvd rw sürücüm okumuyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
3
Favori
82.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bu sıkıntının üzerinden 5 yıl geçmiş ama bende deniyecegim optik denilen şey şu küçük mir mavi göz gibi bişi var o mudur
    bunun daha tekniksel :D bir yolu varmıdır :D
  • olmadı hocam gelin benim pcde de yapın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneker

Kulak temızleme panumugunu al, bı ucuna tukmugunu sur ve optigin uzerine asiri bastırmadan dairesel haraket yaparak sur, diger tarafıyla da kurula, bende ise yaramisti, sende de yarayabilir....

teşekkür ederim kardeşim. bilgisayarcıya götürsem kesin bozuldu değiştirecez diyecekti. sayende masraftan kurtuldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekvador

quote:

Kulak temızleme panumugunu al, bı ucuna tukmugunu sur ve optigin uzerine asiri bastırmadan dairesel haraket yaparak sur, diger tarafıyla da kurula, bende ise yaramisti, sende de yarayabilir....

Bende de işe yaradı. Çok sağol hocam. L4D 2 almıştım. Çalışmadığı için geri götürdüm ve paramı geri aldım. Başka yerden aldım ve aynı sorun vardı. Sonra dediğin taktiği yaptım sorun çözüldü sağol. 2 lira kâr ettim.

Allah razı olsun bi teşekkür de benden işe yaradı ..

• kulak temizleyicisi çok güzel çözüm eyvallah işe yaradı
  • derebey! D kullanıcısına yanıt
    dvd sürücüsünün okuyucu kısmı tozlanınca böyle sıkıntılar oluyor dvd aç aynı şekilde dvd yerleştirdiğin yuvarlak bölümü kolanya ile de silersen temzilenir cam gibi olur o zamanda okur kardeşim..
  • Bendeki laptob çok uzun süreli kullanmadığımdan olmalı ki, bugün denediğimde, sadece kötü sesinden başka birşey vermedi bana. Uzun denemelerim sonucu bazı cd-dvd leri okuttum. Ama baya ağır okudu. Yeni bir sürücü almayıda gerekli görmüyorum açıkçası. usb disklerlede format vs. halledilir.
  • ADAMSIN!!!!
  • quote:

Allah razı olsun be kardeşim.
  • Emeğe saygı +rep.
    dvd player ım çalışıyor :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • caneker C kullanıcısına yanıt
    Kardeş sağolasın yıllardır kullanmıyordum dvd bozuldu diye denedim oldu Allah razı olsun
  • Abi yok artık dedim gerçekten. Eline sağlık. Sorun çözüldü.
  • çalıştı lan harbiden ama tükürmedim kolonya kullandım.
    hortlattığım için özür dilerim ama yıllardır çalışmayan okuyucuyu tek hamlede çalıştırdı,tükürüğüne kurban büyüksün başkan
    Allah senden razı olsun iki gündür kafayı yiyecektim aldığım cd yi geri götürdüm yenisini aldım yine okumadı. Şimdi bunu yaptım tak diye çalıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Allah razı olsun işe yaradı :D

• Olmuyo kankalar olmuyooooooooooo bazen aciyo bazen acmiyo

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.