Şimdi Ara

Laptop boyama/kaplama?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba DH sakinleri. Laptop kullananlar yakından tecrübe etmiştir, uzun süre kullanımdan sonra trackpadin sağ ve solundaki boya elin terinden dolayı sökülmeye başlar. Ben de aynı şeyle karşı karşıyayım. Kullanırken elimdeki ter geçmesin diye eldiven kullanıyorum ama, zemini düzeltmenin daha güzel olacağını düşündüm.

Bu konuda tecrübeli abilerimiz var ise yardımcı olabilir mi? Nasıl bir materyal kullanabileceğimi, nereden edinebileceğimi, kaplama veya boyama işini nasıl yapacağımı, hiç bilmiyorum.

Şimdiden teşekkür ederim :)

• Hocam eldivenle kullanılır mi hiç kasa sökülüp plastik boyayla vs boyanabilir ama nasıl olur bilmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eldiven dediğime bakma hocam parmak falan yok yalnız avuç içini kapatacak bir şey :D
  • hocam siz yapmayın sakın oto döşemecileryapıyo mesela araçların göğüs plastik aksamlarını boyuyular onlarla bi konuş istersen orjinal özel boyalarla yapılıyo bu iş
  • Evde yapılacak bişey değil oto jant boyası kullanılabilir gibi gogus boyaları mat oluyor diye biliyorum bide eğer kasayı sokebilirsiniz Reklamcılar veya folyocular oto kaplamacilar kapliyacaktir eğer karbon deneyiminiz varsa evde kendinizde kapliyabilirsiniz nette birkaç örneği var

• Boyama yapmanızı onermem Araç Kaplamacilardan KarbonFilm alın kaplayin yada kaplatin

• işte bu yüzden dolayı aldığım günden beri üzerindeki etiketlerle kullanıyorum
  • Karbon kaplamanin her rengi var artik alip yapabilirseniz yapin

• quote:

Orijinalden alıntı: ali000

hocam siz yapmayın sakın oto döşemecileryapıyo mesela araçların göğüs plastik aksamlarını boyuyular onlarla bi konuş istersen orjinal özel boyalarla yapılıyo bu iş

Aynen.
    Kendiniz boyarsaniz rezil edebilirsiniz kasayı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani kesin emin değilim ama türkiyede bir çok yerde havuz kaplama yapan firmalar var. film tarzı bir ürünü belli kimya ile her türlü malzemeye adapte edebiliyorlar. internetten bir aramanı tavsiye ederim.
  • boya-kaplama hiç bir şekilde orijinal gibi olmaz sahibinden.com dan 2. el çıkma yedek parça bakabilirsin temiz bulursan alıp taktırmanı tavsiye derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neschume888

Merhaba DH sakinleri. Laptop kullananlar yakından tecrübe etmiştir, uzun süre kullanımdan sonra trackpadin sağ ve solundaki boya elin terinden dolayı sökülmeye başlar. Ben de aynı şeyle karşı karşıyayım. Kullanırken elimdeki ter geçmesin diye eldiven kullanıyorum ama, zemini düzeltmenin daha güzel olacağını düşündüm.

Bu konuda tecrübeli abilerimiz var ise yardımcı olabilir mi? Nasıl bir materyal kullanabileceğimi, nereden edinebileceğimi, kaplama veya boyama işini nasıl yapacağımı, hiç bilmiyorum.

Hocam renklş yapışlanlı folyolar var kaplama yani her renkte sanayide oto reklamcılarında bulabilirsiniz her rengini alın kaplayın boyama işi zahmetli ve kesin sonuç alamassınız ama bu folyo ile alabilirsiniz reklamcılarda olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TahsinS68

quote:

Orijinalden alıntı: Neschume888

Merhaba DH sakinleri. Laptop kullananlar yakından tecrübe etmiştir, uzun süre kullanımdan sonra trackpadin sağ ve solundaki boya elin terinden dolayı sökülmeye başlar. Ben de aynı şeyle karşı karşıyayım. Kullanırken elimdeki ter geçmesin diye eldiven kullanıyorum ama, zemini düzeltmenin daha güzel olacağını düşündüm.

Hocam renklş yapışlanlı folyolar var kaplama yani her renkte sanayide oto reklamcılarında bulabilirsiniz her rengini alın kaplayın boyama işi zahmetli ve kesin sonuç alamassınız ama bu folyo ile alabilirsiniz reklamcılarda olur

Teşekkürler :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.