Şimdi Ara

Laptop Bilgisayar fiyatları nereye gidiyor ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
12.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
121 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 3 hafta önce 3600 tlye düşen d15 için para denkleştirmeye çalışırken 3 haftada 5 bin tl oldu fiyatı. Bu vatandaşlara bu hayatı reva görenlere ecelleriyle ölmek nasip olmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • durumu olan çatır çatır alıyor, arkadaş monster laptop alcaktı 8k ya nerdeyse tüm sitelerden kaldırmıslar ilanları stok kalmadı muhtemelen.

2 yıl once 1050ti lı düşük segment laptoplar 3-3.5k dı şimdi aynı segmentteki 1650ti lı laptoplar 8k  

• Sayın ekonomi bakanımız yani cumhurbaşkanımız ne diyor ?

rekabetçi kur politikası

yani ne demek

TL’yi devalüe etmeye DEVAM DİYOR AÇIK AÇIK

yani fiyatlar şişmeye devam edecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Mânâlùx Râpérâ

durumu olan çatır çatır alıyor, arkadaş monster laptop alcaktı 8k ya nerdeyse tüm sitelerden kaldırmıslar ilanları stok kalmadı muhtemelen.

2 yıl once 1050ti lı düşük segment laptoplar 3-3.5k dı şimdi aynı segmentteki 1650ti lı laptoplar 8k  

2017’de dolares 3.5 idi

malum kişi tl yi devalüe ede ede

7.5 oldu

normal yani fiyat

TL BİR İLİZYONDUR !

• 2023 için dar ağacı hayallerim var bunu yapanlar için. Sonra ölene kadar kırbaç. Öyle kolay kolay yook.

• Geçen günde yazdım. İş için kullandığım dizüstü bilgisayarı artık çantada taşımak eziyet olmaya başlamıştı. Dedim 13' küçük ince bir şey alayım. Beğendim 3800 falandı dedim ki maaş alınca alırım, maaş gününden iki gün önce baktım fiyat olmuş 5200

• Bu ülkede 50gb kotayı savunan geri zekalı akıl hastaları internet altyapısının gelişmemesinr katkınız çok oldu şimdi ise çocuklarınızın ihtiyacı olduğunda internettin nasıl pert olduğunu anladınız şimdi anlıyormusunuz insanların kararları çocuklarını torunlarının geleceğini nasıl etkiliyor alın size internet eba tv hesap makinesiyle bağlanır bu internetle uzaya çıkartırsınız çocuklarınızı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • her evde buzdolabı var nankörler. yetmiyor mu?? tam fedöcü bunlar.

neyse, eba giriş için tablet deneyebilirsiniz. eli yüzü düzgün bir tablet 800-1000 lira aralığında temin edilebilir. olmayan 2. el tablet bakabilir tabii de internet işi sakat. 4-5 aile birleşip internete girilebilir. tabii wi-fi yükseltici de lazım olacaktır ancak hiç yoktan iyidir. burada en büyük risk internete ortak bağlanan bazı kişilerin "internet benim üzerime değil ağbi" mantığı ile garip gubela sitelere girme veya arama yapma veya ay sonu para ödememe riski var. ha sonuncuyu aylık Wi-Fi şifresi değiştirerek bir ihtimal çözersin de şu garip gureba aramalar insanın başını bayağı ağrıtabilir.

• Laptop bilgisayar fiyatları aldı başını gidiyor demek yanlış olur. Liramız değer kaybediyor ve her geçen gün bu sonuç değişmiyor...

lenovo Ideapad L340-17IWL Intel Core i7 8565U 16GB 1TB + 256GB SSD MX230 Freedos 17.3" FHD Taşınabilir Bilgisayar 81M00062TX Bu cihazı 2 ay önce 6,750 liraya aldım. Şu an 9,500 liranın üzerine çıkmış, ayrıca ben bunu iş için aldım ve şu an eğitim amacıyla öğrencilerin de PC almaları gerekmekte. Bunu ödeyemeyecek kişilerin sayısı fazla.

MAAŞINI DOLARLA MI ALIYORSUN DİYEN BAKAN, BİR ÇOK AİLENİN VE ÖZELLİKLE ÖĞRENCİLERİN EĞİTİM ALMALARI İÇİN GEREKEN CİHAZLARI DOLARLA ALACAKLARINI BİLİYORDU. Yandaş gazeteciye sorular sorması kolay. Çıksana Portakalın karşısına, Cumhur başkanının canlı yayında Twitter yorumlarını ve yayınını kapattığınız gibi yapamayacağınız için çıkmazsınız da.    

GÜLER misin Ağlar mısın ifadesi yok mu :)

• maasini laptoplami aliyon..nankorluk yapma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En boş bilgisayarlar bile gereksiz pahalanmış. Tek çare yeni model yüksek ekran kartlı laptop almak. Zarar en aza indirilmiş oluyor böylelikle.. Oyun bilgisayarına gerek yok ödevler için normal bir laptop alalım yeter durumundaysanız geçmiş olsun.

• kıytırık bır pc toplayıp kıytırık bır monıtor almak suan ıcın en ıyı secenek. 2. el parcalarla 2200 cıvarına kıytırık üstü bır pc toplanır... o alacagınız 3000 lıra+ laptoplardan cok daha performanslı olur hem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uzman Editör

Laptop bilgisayar fiyatları aldı başını gidiyor demek yanlış olur. Liramız değer kaybediyor ve her geçen gün bu sonuç değişmiyor...

lenovo Ideapad L340-17IWL Intel Core i7 8565U 16GB 1TB + 256GB SSD MX230 Freedos 17.3" FHD Taşınabilir Bilgisayar 81M00062TX Bu cihazı 2 ay önce 6,750 liraya aldım. Şu an 9,500 liranın üzerine çıkmış, ayrıca ben bunu iş için aldım ve şu an eğitim amacıyla öğrencilerin de PC almaları gerekmekte. Bunu ödeyemeyecek kişilerin sayısı fazla.

MAAŞINI DOLARLA MI ALIYORSUN DİYEN BAKAN, BİR ÇOK AİLENİN VE ÖZELLİKLE ÖĞRENCİLERİN EĞİTİM ALMALARI İÇİN GEREKEN CİHAZLARI DOLARLA ALACAKLARINI BİLİYORDU. Yandaş gazeteciye sorular sorması kolay. Çıksana Portakalın karşısına, Cumhur başkanının canlı yayında Twitter yorumlarını ve yayınını kapattığınız gibi yapamayacağınız için çıkmazsınız da.    

GÜLER misin Ağlar mısın ifadesi yok mu :)

Abd, Kanada, Avustralya teknoloji forumlarına bak, geçen sene 1500 Dolar olan laptop bu sene 1600 Dolar'dan satışa çıktığı için adamlar 'ooo it's very overpriced' diyorlar. Üstelik 1600 USD adamların 1 aylık maaşının 3/4'ü sayılır. Bizde güle oynaya kemiksiz %40-50 zam geliyor hem de bahsettiğiniz kadar kısa sürede ve tepki yok, millet 'normaldir, Ayasofya, doğalgaz bulduk' zart curt diyor insanlar Her halk layık olduğu gibi yönetilir dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 11 Eylül 2020; 15:17:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2012'de topladıgım bilgisayarla halen devam ediyorum, revizyon ede ede yola devam   i5 2500k 8 gb ram 980ti Bir sıkıntı olmaz ise 2032'ye kadar devam :) Bilgisayar alacak param var ama ihtiyacım yok o yüzden tasarruf yapma ihtiyacı hissediyorum.

Sayın damat 1TL = 1$ matematike aykırı dedi.

Millet mercedes bmw'ye binemez binmek gibi bir derdi olmamalı dedi.

Sizin verdiğiniz vergilerle biz sizin yerinize de bineriz diyo.

Bende bu durumda paramı altına, dolara , euro'ya , gümüşe basarım.

Malum ülke ekonomimiz çoohh eyi.... gshy'de kişi başına düşen milli gelir 8800$'ın altına düştü.

• Hiç iyiye gitmiyor o kesin.

• Dolar x kur fiyatına bulduğumuz laptoplara şükredecek hale geldik. Allah sonumuzu hayır etsin.

• Bu ülkeyi bu duruma getirenlerin aavucuna bırakayım bişey

• Aslına bakarsanız, bilgisayarlar eskisine göre ucuzladı. Artık orta-üst sınıf cihazlar herkesin eline gelebilecek kıvamda. Ama bizim ülkemizde değil.

Bir cihaz için o kadar çalışmamız gerekiyor ki, sonunda insanların binbir güçlükle aldığı şeyler onu bir taraf tutmaya zorluyor. Sonuç olarak ise cılkını cıkarana kadar kullanılan cihaz, para etmez halde elinizde kalıyor ve /veya elinizde kalmadan bir başkasına iteleme çalışılınıyor.

• 23 Ağustos Pazar gecesi Huawei'nin kendi mağazasından 200 liralık indirim kuponu ile 4099 liraya Matebook D15 almıştım.

Bugün 11 Eylül şu an 5000 lira :) :)

ülkenin şu haline üzülüyorum hatta kahroluyorum ama elimden bir şey gelmiyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.