Şimdi Ara

Laptop batarya öldükten sonra prize takılı iken kasma sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lenovo z510 laptobumun bataryası birkaç gün önce bayağı kötü oldu 20 dk felan gidiyordu.Bugün ise %0 doluyor görünüyor fakat dolmuyor.Bu sorun degil zaten fakat böyle olduktan sonra pc aşırı kasmaya başladı.Prize takılı iken video oyun vs oynıyamıyorum.Örneğin dün lolde 220 fps alırken bugün 30 zor alıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Nolan

Lenovo z510 laptobumun bataryası birkaç gün önce bayağı kötü oldu 20 dk felan gidiyordu.Bugün ise %0 doluyor görünüyor fakat dolmuyor.Bu sorun degil zaten fakat böyle olduktan sonra pc aşırı kasmaya başladı.Prize takılı iken video oyun vs oynıyamıyorum.Örneğin dün lolde 220 fps alırken bugün 30 zor alıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim

Kardeşhttp://s3.dosya.tc/serv...irmware_Update.rar.html bu yazılımı yüklemen lazım battery firmware sini güncelliyor ve sorun ortadan kalkıyor.

• dosya silindi diyor kardeş
  • Güç tasarrruf moduna almış olmadığınızı kontrol edin hocam
  • quote:

dosya silindi diyor kardeş

http://s3.dosya.tc/server7/vne66f/Z510_Battery_Firmware_Update.rar.html al kardeş burdan indir
  • Kardeş nasıl teşekkür edecem bilmiyorum taşşaklarını dola boynuma 2 gündür kafayı yemiştim allah razı olsun :D
  • quote:

Kardeş nasıl teşekkür edecem bilmiyorum taşşaklarını dola boynuma 2 gündür kafayı yemiştim allah razı olsun :D

Hahahaha :D önemli değil hocam
  • bende de aynı sorun var dell için ne yapmalıyım? acil yardım bekliyorum
  • mrazahxx M kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bendede var çözüm bulabildinmi kardeşim
  • Dell için up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil alın arkadaşlar tavsiye etmiyorum böyle kullanmanızı, ablamın bilgisayarı ikidebir mavi ekran hatası veriyordu işlemci upgrade'inden sonra suç başıma kalmıştı. Pili yeniledik , mavi ekran hatası bitti.
  • HELLOMYFRIEND kardeshim banada yardim etsen acer icin cozumu bilen varmi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.