Şimdi Ara

LAPTOP ALMAYIN 7' EKRANLI UMPC ALIN! SAMSUNG Q1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    7" EKRANI VAR,RESİMLERDEN BİRİNDE ELİMDEDE GÖREBİLİRSİNİZ

Laptop alacaksanız birdaha düşünün! Bu cihazı alıp dokunmatik ekranlı bir laptopa kavuşabilirsiniz hemde laptoplardan bile ucuza!

Hong kong dan gelirken almıştım yaklaşık 1 sene önce.Herşeyi karşılıyor nette gezinmek film izlemek oyun oynamak excel word poverpoint vs gibi...
    227,5 x 139,5 x 24,5 mm boyutlarında ve sadece 700 gram ağırlığında Samsung Q1,Windows XP Tablet PC Edition işletim sistemi yüklü bir şekilde yollayacağım.Kendine özgü programlarda yüklü üzerinde.Cihazın arkasında Windows lisans key i var.
    En önemli özelliklerinden birisi üzerinde 2 adet USB ve monitör çıkışı bulunması,benim evdeki televizyonuma bağlı bi şekilde normal pc gibi kullandığımı belirtmek isterim.Özel HDD sistemi sayesinde sizin hareketlerini tahmin ederek harddisk kullanmadığınızı düşündüğü durumlarda harddiski hemen kapatıyor,enerjisini kesiyor.Böylece şarj süresini ciddi anlamda uzatmış oluyor.

Yanında size hediyelerim:

* özel samsung klavye,mausu üzerinde(klavyede pagedown basılı kaldı)
    * koruma/taşıma kılıfı
    * klavye koruma/taşıma kılıfı
    * Webcam
    * araç şarj cihazı
    * normal şarj
    * taşıma çantası(herşeyi içine alıyor)

Resimleri ürünün kendi resimleridir.Resimlerde hediyeleri ve cihazı ayrıntılı bi şekilde görebilirsiniz....
    Eğer ürünle ilgili herhangi birşey sormak isterseniz bana ulaşabilirsiniz, cep: 0533 300 02 14 MSN: prof955@hotmail.com

LÜTFEN SADECE CİDDİ ARKADAŞLAR PM ATSINLAR YADA ARASINLAR
    İSTANBULDAKİ ARKADAŞLAR GELİP ÜRÜNÜ GÖRÜP İNCELEYEBİLİRLER VE AYRICA İSTENİRSE TAKSİTLİ SATIŞ AÇABİLİRİM

TAKASA AÇIĞIM HATTA XBOX360 ALABİLMEK İÇİN MAKİNAYI SATIYORUM XBOX360 İLE HERTÜRLÜ TAKAS YAPABİLİRİZ.
    SATIŞ FİYATI:950YTL

Cihazın tenkin detaylarını bu link ten görebilirsiniz...

Genel olarakta:
    Windows XP Tablet PC Edition With Service Pack 2
    40GB Hard Drive
    1.10GHz Processor
    500 MB Ram Memory

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prof955 -- 13 Nisan 2009; 9:33:29 >

• güzel bişeymiş ya .Ağzımın suları aktı :D hayırlı satışlar. Gerçekten güzel :)
  • Teşekkürler....
  • ürünün ram kapasitesi ve hdd kapasitesi hakkında bilgi verirseniz ve varsa biraz daha fazla bilgi koyabilirseniz iyi olur...
  • Hatırlattığın için teşekkürler...link ekledim.
  • Peki bu aletin Şarjı ne kadar gidiyor?

Batarya durumu nedir yani ?
  • Yaklaşık 1-2 saat civarı uygulamanıza bağlı olarak değişiyor...Ben genel anlamda eğer ışığını max seviyede değilde kısık tutabilirseniz (bu işlem samsungun özel bir programıyla sadece 1 tık ile yapılabiliyor yada tuş konbinasyonuyla) çok daha uzun gidiyor...Belirttiğim gibi içindeki 1,8 lik HDD yi kendisi devamlı kapatıp açıyor buda ciddi bir enerji tasarrufu sağlıyor...
  • Arabaya multi medya yapmak istiyenler kaçırmasın, üzerindeki usb çıkışına gps 'de takılarak navigasyon olarakta kullanabilirsiniz.
  • mesela kablosuz ile internettre gezerken düşük ışıkla çalışmak gözleri yorar

yani rahat bir kullanımda ne kadar gidiyor ? 1 ssaat?
  • o şekilde 1 saat civarı gidiyor evet...7" ekran aydınlatmak kolay değil fakat ben kısık derken çok kısıktan bahsetmedim 10 kademenin belki 7 sinde filan...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.