Şimdi Ara

Laptop aldim nasil kurarim?(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeni bir bilgisayar aldim bugun elimde olacak.Zaten windows 10 home edition ile geliyor.Direk acip oynamaya baslayabilir miyim yoksa yapmam gereken belirli seyler var mi guncelleme gibi bilmemkac saat sarj etme gibi?

lazim olursa diye modeli: asus gl702vm-gc144t

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• selamlar,

pc yi açtığınızda yönergeleri takip edin, recovery bölümünden otomatik kurulum yapacaktır. asusun sitesinden ürüne uygun güncel driverları indirip kurabilirsiniz. bazı üreticilerin gömülü uygulamarı oluyor bu güncellemeler için, sizin modelde olup olmadığı kurulumdan sonra belli olacaktır. şarj için de ilk kurulumda 12 saat pirizden çıkartmıyorum, eski alışkanlık sanırım:) kalibrasyon için tam doldur-boşalt yapmayı önerenler oluyor. bu da tamamen size kalmış. kesin bildiğim bir şey var, zaman içerisinde belirli aralıklarla pili doldur boşalt yapmanız şart. aksi takdirde uzun ömürlü olmayacaktır. forumda da bu konuyla alakalı dünya kadar tartışma döndü, araştırmanızı öneririm.

iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnStuNk

selamlar,

pc yi açtığınızda yönergeleri takip edin, recovery bölümünden otomatik kurulum yapacaktır. asusun sitesinden ürüne uygun güncel driverları indirip kurabilirsiniz. bazı üreticilerin gömülü uygulamarı oluyor bu güncellemeler için, sizin modelde olup olmadığı kurulumdan sonra belli olacaktır. şarj için de ilk kurulumda 12 saat pirizden çıkartmıyorum, eski alışkanlık sanırım:) kalibrasyon için tam doldur-boşalt yapmayı önerenler oluyor. bu da tamamen size kalmış. kesin bildiğim bir şey var, zaman içerisinde belirli aralıklarla pili doldur boşalt yapmanız şart. aksi takdirde uzun ömürlü olmayacaktır. forumda da bu konuyla alakalı dünya kadar tartışma döndü, araştırmanızı öneririm.

iyi forumlar.

Cok tesekkurler

• Yanliz soyle bir sikinti var

https://www.asus.com/Laptops/ROG-GL702VM-7th-Gen-Intel-Core/HelpDesk_Download/

Adresinde driverlar kisminda cok fazla link var hepsini kurmam gerekli midir

Yardiminiz icin simdiden sagolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gianosah -- 12 Haziran 2017; 12:25:13 >
  • Gianosah G kullanıcısına yanıt
    yeni aldığınız için çoğu güncel gelecektir, kurulumu yaptıktan sonra sürücüleri kontrol edip eski sürümleri güncelleyebilirsiniz. önceden belirttiğim gibi, belki güncelleme asistanı ile gelebilir pc, önce kurup incelemenizi yapın. bir de ekran kartını nvidia nın sitesinden güncellemeyi önerirler genelde. muhtemelen geforce experience kurulu gelecektir ve güncellemeleri kontrol edip sizi uyaracaktır son sürümde kalmanız için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.