Şimdi Ara

laptop alacağım tavsiyeleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Lenovo (IBM) >> laptop alacağım tavsiyeleriniz
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    175 Mesaj
    Merhabalar =)

Öncelikle bu sitede olma amacım, yeni laptop alacağım ve internetten tavsiye almaya çalışmaktayım. Her linkin ucu bi siteye çıkınca, bu sitedeki arkadaşların da tavsiyesini almak istedim =) Şimdiden değerli önerileriniz için teşekkürler =)

İnşaat mühendisliği son sınıf öğrenisiyim. Yani projeler falan çok fazla çizimim var ve meslek hayatımda da öyle olacak. Sağlam bi internet kullanıcısıyım =) Şu an hp kullanıyorum daha doğrusu kullanamıyorum. Çok fazla ısınıyor, kapanıyor ve donuyor. Yeni laptop alacağım şu ana kadar yaptıım araştırmalar beni asus ve lenovoya götürdü. Aradığım özellikler dedğim gibi uzun ömürlü olsun iş hayatımda da kullanmak isterim ve de ısınmasın, kasmasın atıyorum internette 5 sekme açık, önünde çizim programım açıkken performansı düşmesin. Sabahladığım zamanlarda benden önce uyumasın =) Öyle çok fazla gereksinimi olan oyun oynamam oynarsam pes, fifa, dota falan =) bütçeme gelince 1500 civarı olsa iyi olur ama gerçek fiyatına göre çok çok uygun olacaksa ( kampanyalar falan denk gelrse ) 1700-1800 de olur. Bu beklentilerim ve bütçem doğrultusunda hangi bilgisayarları tavsiye edersiniz? ve kısaca neden tavsye ettiğinizi yazarsanız sevinirim =)

+ alışverişi internet üzerinden yapacağım, güvenilir, sorunsuz ulaşım, indirimler vb. açısından tavsiye edebileceğiniz internet marketi var mı ?

Tekrar teşekkür ederim, iyi forumlar =)

|
    |

• Teğmen
    175 Mesaj
    arkadaşlar çok uzun yazdım galiba okumaya üşendiniz :(
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.