Şimdi Ara

Laptop açilmiyor acil yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
54
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 8.1 lisansli lenovo Laptoba sahibim.Dun aksam uzun zamandir kullandigim icin artik agirlasmaya basladi.Bende genel bi temizlik olsun diye sifirlamak icin format atayim dedim.Ayarlardan girdim buldum nasil yapilacagini.Neyse sifirlamaya basladi aradan 3 saat gecti %25 gibi bi seviyede kaldi.Bende kapattim tekrar actim ancak cihaz direk otomatik onarima aliniriyor diyor oyle kaliyor.Bi adim ilerlemiyor.Kapatip recovery moduna aliyorum ancak ordaki seceneklere basiyorum hata veriyor.Sanirim sifirlama islemi yarim kaldigi icin boyle bi seyle karsilasiyorum.Bana yardim edin nasil bi adim izleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre4335 -- 29 Temmuz 2015; 15:58:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Recovery yapıyorsanız kısa sürede bitmesi gerekir ya recovery bölümünüz hasarlı yada hdd fark edemediğiniz bir sıkıntı var.Mümkünse hddnizi harici hdd kutusu gibi birşeyle başka bir bilgisayara bağlayıp test edin.Diğer seçenekse hdd sağlığını anlama açısından ve eğer bozulmuşsa recovery bölümünü onarma açısından recoverydeki Windows sürümünün aynısından bulup c diskinize format atmak bu durumda recovey bölümü silinmez inşallah diskiniz C ve D olarak ikiye ayrıktır.
  • Cengaver53 C kullanıcısına yanıt
    Hocam windows cokmus galiba flash bellekten .iso ile format atmaya calisacagim bakalim becerebilecekmiyim.Tesekkur ederim yaziniz icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre4335 -- 29 Temmuz 2015; 21:42:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.