Şimdi Ara

Laptop Açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 1 ay öncesine kadar alındığından beri sorunsuz çalışan packardbell laptop açılmamaya başladı. Bir önceki kapatışta hiçbir problem olmamıştı . Laptop her zamanki gibi sesle çalışmaya başlıyor ama herhangi bir logo görmeden ekran simsiyah oluyordu . Ancak hala çalışıyor gibi sesler geliyor ve fan dönüyordu. Babam bir laptop tamircisine götürdü sözde anakartı yanmış . 300 Tl gibi bir rakam ödenerek anakartı değiştiği söylendi.

Laptop eve geldi sorunsuz bir şekilde çalışıyordu ancak 1 hafta geçtikten sonra yine aynı sorunla baş başa kaldık . Gene ekrana görüntü gelmiyor ama laptop ses çıkarıyordu . Bu sefer babam aynı kişiye tekrar götürdü götürdüğü tamirci '' abi bu fazla elektrik almış '' demiş ancak babam itiraz edince mecbur ücretsiz olarak yapıp vermiş bu sefer babamda sormamış ne yaptın diye ? 2. Defa laptop geldi gene gayet düzgün olarak çalışıyordu . Dün akşam biraz internette dolaştıktan sonra kapattım. Bugün ise açmaya çalışıyorum ancak yine ekran bir türlü gelmiyor .

1 - Laptopu kullandığımız priz sorunlu değil . (topraklama vs ...)
    2- Laptopta internette biraz zaman geçirmek dışında hiçbir şey yapılmadı

Bu durumda ne yapmamız lazım ? Sizce sorun ne olabilir ?
    Yardımlarınızı bekliyorum

• Güncelleme : İzledigim video doğrultusunda bataryasını çıkardım güç tuşuna 20 saniye bastım sonra tekrar batarya taktım ve çalıştı.
    Ancak tekrar kapattim bilgisayarı tekrar açılmıyor.
    Gene bataryayı felan çıkardım bu sefer onada tepki vermedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu mahalle arası bilgisayarcılara nasıl güveniyorsunuz aklım almıyor Packard Bell yetkili servisi ile görüşünüz.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Yahu hocam ben babama yetkili servisin adresine kadar verdim . Arkadaşlarından biri "bizim çocugun laptopu bozuldugunda servis 1000 tl istedi ... bilgisayarcı 300 e yaptı" felan demiş oda mecbur kalmış sence sorun neyde olabilir abi götürmeden yapabilecegimiz bir şey var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.