Şimdi Ara

Laptop acilinca kendiliginden acilan web sayfalari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Laptopu açtıktan 1 dk gibi bi süre sonra chromedan bi sayfa aciliyo. Bi turlu yok edemedim. Her laptopu actigimda gamerealasedate mi orrizoos mu her neyse adi o sayfa aciliyo. Lutfen yardim edin acil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Virüs bulaşmış bence, eğer sağlam bir antivirüs yazılımı var ise baştan aşağı tarayın pc yi, yada direk sıfırlayın windowsu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • monarch25 M kullanıcısına yanıt
    Tarattim Bi kac kere m ile baslayan bi programla olmadı. Daha dun yabanci bi kanaldan bisey gordum yaptim olmustu. Ama sabah bi actim hala devam ediyo.

• Korsan program(oyun vs) varsa da yapabilir hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • monarch25 M kullanıcısına yanıt
    Outlast indirdikten sorna oldu outlasti sildim hala var

• HakanDNMZ64 H kullanıcısına yanıt
    Oyunla gelen spam virüsler kayıt defterine bulaştığı için açılıyor. Sıfırlama yaparak gider anca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerek kalmadi

• Malwarebytes diye bi uygulama var ard arda 5 6 defa tarayip cikan seyleri silince oluyo

• Geçici çözüm yine tekrarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazmaya üşendim başka yerden alıntıdır çözüm için..

Biraz geç olacak ama olsun, aynı sorunu yaşayan başka arkadaşlar varsa onlara yardımcı olur diye yazıyorum. sorunun çözümü şu şekilde: win+f yaparak arama bölümünüzü açın. aramaya görev yazıp görev zamanlayıcıyı açın. Çıkan ekranın sol tarafından kütüphaneye girin. Şu an bilgisayarınızda zamanlanan görevleri görmektesiniz. Büyük ihtimalle sorun yaratan görevler en üsttedir. Bende 4 tane bulunmaktaydı ve ismi seri kodu gibi sayı ve harflerden oluşuyordu. İsimleri garip olanların üstlerine tıklayarak açıklama kısmına bakın. Bilgisayarınızda bulunan ve sizin bildiğiniz bir program tarafından oluşturulmamış ise üstlerine sağ tıklayıp sil'i seçin. Tebrikler sorundan kurtulmuş oldunuz.
  • Saraç Bilişim Dizüstü Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri en yeni teknolojilerle donatılmış laboratuvarı ve konusunda uzman,
    deneyimli kadrosuyla güvenilir servis hizmeti sunmaktadır.
    Marka ve Model aranmaksızın her türlü tamir bakım işleriniz zamanında ve güvenilir olarak yapılır zamanında teslim edilir.
    İletişim Bigileri:
    http://www.laptoptamiriankara.net
    Tel: 0312 431 01 44 – 45
    Adres: Bayındır-1 Sokak No: 22/5 – Kızılay / ANKARA
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.