Şimdi Ara

Lansmanda alınıp ilanda bekleyen Golf 8'ler... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
6.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ilandaki fiyatlar yine iyiymiş. kapak janlı, eski göstergeli, halojen farlı arabalar bile o fiyattan

• quote:

Orijinalden alıntı: ogzdrk

Şahsen alacak olsam veya alacak arkadaşlar varsa hepsini arayıp şu galeri bu fiyata indi tarzında pazarlık yapılabilir.196 binden alındı bu araçlar.Hatta %2-3 doğuş grubu çalışanı indirimiyle de alınmış olanlar olabilir.

196 binden seri halde galerilere paslandı

Vatandaşa da araba yok denildi

Corolla boşuna rekor kırmıyor,iş ahlakı denen birşey var heriflerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lansmanda alınıp ilanda bekleyen Golf 8'ler...

Bu 290 olan imp ve 340 olan life paket opsiyonlara dikkat. Yani araç alınmıyor diyenlere cevap olur.

Bu arada ben 197 den alan ve galerici olmayan tanıyorum ama adam binmek için aldı yani Doğuş u ilk kez takdir ettim dedim hakkaten veriyorlarmış sıradan insana da bu fiyattan.

• Bu durum bile Golfün elinin rakiplerine göre ne kadar güçlü olduğunu gösterir. Siz de buna çanak tutmuşsunuz. Yani istemeye istemeye Vw nin reklamını yapıp, yerini pekiştirmişsiniz Lansmanda alınıp ilanda bekleyen Golf 8'ler... 

" Bakalım bu araçlar ne kadar zamanda satılacak ya da ilandan kalkacak. " Çok enteresan bir cümle olmuş. Zira araçlar bayii tarafından zaten satılmış. Tabiri caizse Golf "Yok satmış." Al-satçı tayfa tarafından bu kadar rağbet görüyorsa gerisini takdirinize bırakıyorum.

• Adam hayalet ekran dokunmatik ışıklandırma vs standart koymuş neymiş bu tok sesi. Biri tok sesi demiş ya takmışlar golfe. Ya bir binin öyle konuşalım... Arkadaş octaviada manuel klima diyor bendeki klima tuşu bile dokunmatik...

Üstteki arkadaş özetlemiş zaten tüm arabalar doğuştan alınarak zaten satıldı.

Neyse herkese kazasız belasız günler.

• Emeğe saygı gerçekten. Hepsini yüklemişsini birde. Lansmanda alınıp ilanda bekleyen Golf 8'ler... 

• quote:

Orijinalden alıntı: teteni

Bu durum bile Golfün elinin rakiplerine göre ne kadar güçlü olduğunu gösterir. Siz de buna çanak tutmuşsunuz. Yani istemeye istemeye Vw nin reklamını yapıp, yerini pekiştirmişsiniz  

" Bakalım bu araçlar ne kadar zamanda satılacak ya da ilandan kalkacak. " Çok enteresan bir cümle olmuş. Zira araçlar bayii tarafından zaten satılmış. Tabiri caizse Golf "Yok satmış." Al-satçı tayfa tarafından bu kadar rağbet görüyorsa gerisini takdirinize bırakıyorum.

Böyle düz mantık mı olur ya? Zaten sıfır gelen araçların çoğu araba yokluğundan dolayı galerilere paslanıyor. Bunu bu forumda millet 1 yıldır bağıra bağıra yazıyor, siz gelip saçma bir düz mantık kurmuşsunuz. Asıl bu araçların bu kadar süre GERÇEK biniciye satılmaması aracın satış rakamlarının balonluğunu gösterir. Araçların yok sattığı doğrudur, ama ortada reel bir satıştan bahsedemeyiz.

Ha bu bahsettiğim konu sadece golf özelinde mi geçerlidir? Elbette hayır. Aylardır yok rekor araç satışı, bayide araç yok falan denmesinin sebebi al-satçı tayfanın para kazanacağım diye bu tarz yollara başvurmasıdır. Bu tarz 5 araç satışı yapsa zaten bayiden aldığı 1 aracı bedavaya getirmiş oluyorlar neredeyse. Düştükleri vergi de cabası.

Ama temennimdir ki bu tarz çakallar bu araçları hiç satamasınlar da sürekli yıllık bakımlar, mtvler bunların cebinden çıksın. Fırsatçılık, stokçuluk yapmak neymiş görsünler.

• raxacoricofallapatorian kullanıcısına yanıt

Değerli forumdaşım;

Başlığa bakacak olursanız, özellikle Golf belirtilmiş. Sizin belirttiğiniz gibi diğer araçlara atıf yok, diğer araçlardan bir tane resim yok. Burada bir vurgu ve sübliminal mesaj söz konusudur. Konu sahibi arkadaş bilinçli yapmıştır ya da yapmamıştır, bilemem. Tek bir araç üzerinden genelleme yapılıyorsa o aracı referans olarak değerlendirmek mantıksız mı?

Ben böyle düşündüğüm için paylaşmak istedim.

Diğer temennilerinize katılmakla beraber, istemesek te piyasanın gerçeği bu. Fırsatçılık sadece otomotivde değil ki. Hayatımızın her alanında var. Korona yoktu. Elazığ da deprem oldu. Ne oldu? 5 lira olan su ve ekmek haberlerini, fahiş ev kiraları haberlerini okuduk, duyduk. MTV yi de öderler, bakımlarını da yaptırırlar. Kaç lira tutar ki? Her türlü kârdalar. Parası olan her zaman kazanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: teteni

Değerli forumdaşım;

Başlığa bakacak olursanız, özellikle Golf belirtilmiş. Sizin belirttiğiniz gibi diğer araçlara atıf yok, diğer araçlardan bir tane resim yok. Burada bir vurgu ve sübliminal mesaj söz konusudur. Konu sahibi arkadaş bilinçli yapmıştır ya da yapmamıştır, bilemem. Tek bir araç üzerinden genelleme yapılıyorsa o aracı referans olarak değerlendirmek mantıksız mı?

Ben böyle düşündüğüm için paylaşmak istedim.

Diğer temennilerinize katılmakla beraber, istemesek te piyasanın gerçeği bu. Fırsatçılık sadece otomotivde değil ki. Hayatımızın her alanında var. Korona yoktu. Elazığ da deprem oldu. Ne oldu? 5 lira olan su ve ekmek haberlerini, fahiş ev kiraları haberlerini okuduk, duyduk. MTV yi de öderler, bakımlarını da yaptırırlar. Kaç lira tutar ki? Her türlü kârdalar. Parası olan her zaman kazanır.

Hocam ben orada şu cümlenize istinaden onları yazmıştım.

Alıntı

metni:
    Bu durum bile Golfün elinin rakiplerine göre ne kadar güçlü olduğunu gösterir.

Burada güçlülükten ziyade balon olan satış rakamlarından bahsetmiştim.

Haklısınız. Parası olan servetine servet katarken olan nihai kullanıcıya oluyor. Türkiye'nin acı gerçeklerinden birisi de bu maalesef.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.