Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

LANET OLSUN!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
94
Cevap
0
Favori
1.132
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    626 Mesaj
    Trailer ini izliyorsun, modellenen tipler türkçe konuşmaya başlıyormu o işte mükemmel bir olay, sanırım ararsanız kriz in trailer ına ulaşabilirsiniz.
    |
    |

• Yarbay
    2996 Mesaj
    Musakka sadece bir oyuna yuğunlaşmak tabiki de hoş değil, dediğin doğru olabilir ben konuyu genel olarak ele alalım derim. Birşeyler yapılsın muhakkak..
    |
    |
    hepiniz haklısınız destek konusunda cok iyi konulara deginmissiniz fakat ulkemizde maalesef diyorum bir sistem yok henuz. demek istedigim ornegin birkac tane turk oyunu piyasaya çıktı sizce bu oyunu orjinal olarak kimler alabilecek sadece belirli bir sınıf, peki geri kalanı? tabi ki kopya alabilecek. dusunun ayda 350 milyon alan bir insanın bir oyuna 50-100 milyon verme şansı ne kadar? hadi bunu gectik diyelim her taraf korsan cd satan satıcılarla dolu ve bunlara hiçbir yasak getirilmiyor.durum boyleyken bırakın turk oyunlarına destegi kendi muzigimize filmlerimize bile destek olamıyoruz.ben açıkça soleyeyim oynadıgım butun oyunlar korsan ama bundan rahatsız degilim çunku benim gucum buna yetiyor. keşke elimde olsa da oyun olsun muzik olsun film olsun hepsini orjinal alabilsem ama bu şartlarda imkansız!türk oyunlarının yapılması çok sevindirici birşey inşallah ayakta durmayı başarırlar...
    |
    |
    1279 Mesaj
    izmir ekonomi üniversitesinde bildiğim kadarıyla oyunlar ile ilgili bir bölüm açıldı...
    |
    |
    Bölüm açılması çok güzel ama piyasada oyun yapan adam yokken ders olarak ne anlatacaklar, bence o konu için çok erken yoksa sadece multiplayer oyun oynanır o bölümde.. Önce bu işlerle ilgilenen ama adını duyuyamamış, bilinmeyen insanları ortaya çıkartmalı ve destek olmalı..
    |
    |
    bu yazıyı okudunuzmu bilmiyorum ama arkadaşlar işin başındaki Mevlüt Dİnç in sözleri umut verici ve baya ciddi bi projehttp://www.trgamer.com/yazi.asp?id=1884
    |
    |
    269 Mesaj
    ÇIKSINLAR ORJİNALİNİ ALMAYANIN REMİ YAVAŞ ÇALIŞSIN.
    ARKANIZDA DEĞİL YANINIZDAYIZ.
    |
    |

• Yarbay
    6635 Mesaj
    çok sağol okudum ve bende umutlanmaya başladım.Normalde bir sayfadan uzun yazıları hiç okumam ama bu sefer zevkle okudum
    quote:

Orjinalden alıntı: diabloII

bu yazıyı okudunuzmu bilmiyorum ama arkadaşlar işin başındaki Mevlüt Dİnç in sözleri umut verici ve baya ciddi bi projehttp://www.trgamer.com/yazi.asp?id=1884
    |
    |
    1436 Mesaj
    Arkadaşlar ostothek her konuda haklı bence.daha bunlar ilk oyunlar.kötü yorum yapmayınki iyi şeyler çıksın.sanki yüzyıldır oyun yapıyormuşuz gibi konuşuyorsunuz yaw.Lanetin Hikayesini yapan adama mail attım çok ii 0olmuş eline sağlık diye.Benim gibi 10 kişi daha attı.Adam 2. olanın yapımına başlamış.Yani bu işler böyle gelişecek bence.
    |
    |
    ewet arkadalar ostothek e katılmak elde değil bende şimdi imzamı değiştirerek manevi desteğimi weriyorum.
    |
    |

| HP Pavilion DV5 - 1021ET |

~ Intel®Core™2 Duo İşlemci P8400 @ 2,26 Ghz - 3 MB - 1066 Mhz ~ 4 GB DDR2 800 Mhz ~ 320 GB SATA 5400 RPM HDD ~ Intel® PRO/Kablosuz 4965AGN Ağ Bağlantısı ~ 512 MB NVIDIA 9600 GT ~ 4 USB 2.0 & IEEE 1394 Firewire® & 1 HDMI & 1 eSATA ~ Altec Lansing® & Finger Print ~ Windows Vista Home Premium SP1 ~
  • Binbaşı
    1365 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: iron eagle

ewet arkadalar ostothek e katılmak elde değil bende şimdi imzamı değiştirerek manevi desteğimi weriyorum.

Imzanda Isimlere link atmamisin.
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: Yozi

quote:

Orjinalden alıntı: iron eagle

Imzanda Isimlere link atmamisin.

ewet değiştirdim zaten.

|
    |

| HP Pavilion DV5 - 1021ET |

~ Intel®Core™2 Duo İşlemci P8400 @ 2,26 Ghz - 3 MB - 1066 Mhz ~ 4 GB DDR2 800 Mhz ~ 320 GB SATA 5400 RPM HDD ~ Intel® PRO/Kablosuz 4965AGN Ağ Bağlantısı ~ 512 MB NVIDIA 9600 GT ~ 4 USB 2.0 & IEEE 1394 Firewire® & 1 HDMI & 1 eSATA ~ Altec Lansing® & Finger Print ~ Windows Vista Home Premium SP1 ~

• Yüzbaşı
    741 Mesaj
    |
    |
    bbencede destekde hata var...
    o bu ama yapılacakda cok fazla bir şey yok burda biz paso turk oyunu da knussak oyun erken cıkmayacak...
    |
    |
    yerli oyuna desteğe gelince raks firmasının çıkarttığı istanbul efsaneleri (yanlış hatırlamıyorsam) diye bi oyun vardı. hiç bileniniz duyanınız var mı? ben o oyunu aldım ama kuramamıştım bile (kaç sene önceydi hatırlamıyorum)
    bu arada her konuda geride olduğumuzu söyleyen arkadaşlar; unutmayın almanya 2 kez dünya savaşı kaybetti, japonyaya atom bombası atıldı. mühim olan düşmek değil nasıl kalkacağını bilmektir.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    http://www.kriz-online.net/tr/
    sitesine girip beta-tester olmak için başvuruda bulunabilirsiniz ayrıca
    ben başvurdum bakalım nolcak
    |
    |
  • Yarbay
    2996 Mesaj
    Arkadaslar hepinize tesekkur ediyorum bu konuyu altlara dusurmeyelim. Krizonline oyunu icin beta tester olmak isteyenler arkadasin yazdigi adresten basvuru yapabilirler ben de basvurdum.
    |
    |
    hadi beyler bas vuralim suna
    emeklerinin karsiliginda
    ilgisiz kalmadigimizi gosterelim
    |
    |

Orjinalden alıntı: mustaphaturk

arkadaşlar bi de pusu diye bi oyunumuz çıkıyodu ne oldu?
    yerli oyuna desteğe gelince raks firmasının çıkarttığı istanbul efsaneleri (yanlış hatırlamıyorsam) diye bi oyun vardı. hiç bileniniz duyanınız var mı? ben o oyunu aldım ama kuramamıştım bile (kaç sene önceydi hatırlamıyorum)
    bu arada her konuda geride olduğumuzu söyleyen arkadaşlar; unutmayın almanya 2 kez dünya savaşı kaybetti, japonyaya atom bombası atıldı. mühim olan düşmek değil nasıl kalkacağını bilmektir.

istanbul efsaneleri unutulur mu...

sopa'ya = zopa
    paraya = kıvrık diyen kaç oyun vardı? Çok güzeldi oyun...
    |
    |

Hiperaktif Bilgisayar Kullanıcısı @ 40°

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
google reklamları
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,307
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.