Şimdi Ara

Lanet olası IPOD bütün şarkılarımı sildi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İpodumu her günki yaptıgım klasik şekilde USB yoluyla bilgisayarıma bagladım..
    Dosyaları SYNC edicegini belirtti.. Ok dedim bi baktım hepsini siliyo..
    neyse baktım silmeye başladı dokunmama kararı aldım gitti giden nasılsa diye :)

Sonra restore yaptım ve şu an ipodumu bilgisayara taktıgımda baglantıyı kesmeyin diyor.. daha sonra i-tunes acılıp ipodu görüyor fakat eskiden hala baglantıyı kesmeyin derken su an öyle birşey yok direk ipod menüsünde gezinti yapabiliyorsunuz..
    fakat ipodu görebiliyorum sol tarafta music movies adlı kısımlarıda görüyorum içine şarkı atmak istedigimde ise atamıyorum..

çıldırttı gece gece! lanet olsun ya defalarca restore ettm yok yok yok olmuyor..

su aptal syncy i niye koyuyolar anlamıyorum..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerCys -- 19 Şubat 2008; 23:21:00 >

• itunes teki bir seçenek var ipodun kendi menüsünde yani takınca ituneste çıkıo hafızanın doluluğunu fln göterio ordan manuali işaretle olur
  • use disk vs vs seçeneği işaretliyken ipoudun menüsünde gezinip müzik dinleyemezsin o seçenek işaretli değilse manuelli seçenek de işaretli değilse sync işlemi bittikten sonra ipodu standart şekilde çıkarmadan da kullanabilirsin müzik video resim vs herşeyde...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.