Şimdi Ara

Lanet olası ÇİZGİLER !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar , bilgisayarımda böyle bir sorun var bu videoda da görebilirsiniz . Bilgisayarım 2-3 haftalık bir süre ile bu şekilde oyunlarda birbirini takip eden çizgiler - ekran siyahlaşması - çökme olacak şekilde ilerliyor . Örneğin Pes oynarken ilk başta hiç bir şey yok ama 65-70.dk gelince önce çizgiler çıkıyor sonradan ekranı kaybediyoruz ve BOM ! Pc rahmetlik () ... Ekran kartım kötü biliyorum . Aynı zamanda kasadan da çok ses geliyor . ne yapabilirim ?

video :

http://www.youtube.com/watch?v=cka_nkRGdRk

• quote:

Orijinalden alıntı: TiberSeptim

Arkadaşlar , bilgisayarımda böyle bir sorun var bu videoda da görebilirsiniz . Bilgisayarım 2-3 haftalık bir süre ile bu şekilde oyunlarda birbirini takip eden çizgiler - ekran siyahlaşması - çökme olacak şekilde ilerliyor . Örneğin Pes oynarken ilk başta hiç bir şey yok ama 65-70.dk gelince önce çizgiler çıkıyor sonradan ekranı kaybediyoruz ve BOM ! Pc rahmetlik () ... Ekran kartım kötü biliyorum . Aynı zamanda kasadan da çok ses geliyor . ne yapabilirim ?

video :

http://www.youtube.com/watch?v=cka_nkRGdRk

Sıkıntı monitörde olabilir. Veya anakartındada olabilir. Bilgisayar veya işlemci çok ısınınca cpu fanı daha hızlı çalışır ve çok ses yapar. Öncelikle bilgisayarın hava alcak biryerde dursun hava girişi çok önemlidir. Ve bilgisayarına fazla birşeyler yükleme onlarda kasma yapar. Arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapat. Ve bilgisayarında virüs taraması yaptır.

• Konu açmadan önce Teknik Yardım Bölüm Kurallarını okuyunuz.

Konu başlığınız şu şekliyle, Bölüm Kurallarının 3. maddesine aykırıdır.

Bölüm kurallarını okuduktan sonra, kurallara uygun olarak, yeniden, bir konu açabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.