Şimdi Ara

landirenzo gösterge ışıkları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende 2007 ford focus var, araca 2 hafta önce landirenzo tüp taktırdım iki hafta boyunca gaz geçişlerinde veya diğer konularda hiç bir problem yaşamadım, iki gün önce araç hareket halindeyken tüp göstergesindeki tüm ışıklar söndü benzinde dahil, sonra 5 dakika sonra kendiliğinden geldi, taktırdığım yere götürdüm tüp gösterge panelini değiştirdi, yolda aynı problemi tekrar yaptı, bu dediğim olay bir saat araba kullanıyorsam sadece 10 dakikasında falan oluyor bazen kendi geliyor, bazende kontak kapatıp açınca tekrar geliyor, böyle bir sorun yaşayan oldumu şimdiden teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: eyyup078

arkadaşlar bende 2007 ford focus var, araca 2 hafta önce landirenzo tüp taktırdım iki hafta boyunca gaz geçişlerinde veya diğer konularda hiç bir problem yaşamadım, iki gün önce araç hareket halindeyken tüp göstergesindeki tüm ışıklar söndü benzinde dahil, sonra 5 dakika sonra kendiliğinden geldi, taktırdığım yere götürdüm tüp gösterge panelini değiştirdi, yolda aynı problemi tekrar yaptı, bu dediğim olay bir saat araba kullanıyorsam sadece 10 dakikasında falan oluyor bazen kendi geliyor, bazende kontak kapatıp açınca tekrar geliyor, böyle bir sorun yaşayan oldumu şimdiden teşekkürler...

LPG düğmesimnden komple işikların sönmesi ECU veya tesistla ilgili bir durumdan kaynaklanabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyyup078

arkadaşlar bende 2007 ford focus var, araca 2 hafta önce landirenzo tüp taktırdım iki hafta boyunca gaz geçişlerinde veya diğer konularda hiç bir problem yaşamadım, iki gün önce araç hareket halindeyken tüp göstergesindeki tüm ışıklar söndü benzinde dahil, sonra 5 dakika sonra kendiliğinden geldi, taktırdığım yere götürdüm tüp gösterge panelini değiştirdi, yolda aynı problemi tekrar yaptı, bu dediğim olay bir saat araba kullanıyorsam sadece 10 dakikasında falan oluyor bazen kendi geliyor, bazende kontak kapatıp açınca tekrar geliyor, böyle bir sorun yaşayan oldumu şimdiden teşekkürler...

merhaba
    tekrar landirenzo servisine gidin bu hatayı gösterge dügmesinden kesinlikle yapmaz. otogaz tesisatının kontak ceyranını başka yerden alsınlar. veyada devir kablosunun yerinin degiştirsinler. böyle problemleri genelikle kontak ceyranından veya devir kablosundan yapıyor landirenzo servisine gitiginizde söylerseniz size yardımcı olacaklardır.
    probleminiz yine düzelmez ise bizimle irtibata gecin size yardımcı olayım iyigünler
  • Benim de durumum benzer.
    Fabrika lpg çıkışlı aracımda ilk iki hafta hiç sorun yokken başıma geldi.
    Landi renzo başlığı altında da sorunu açıkladım.
    Ancaj fabrika çıkışı lpg olan bir araçta tesisat ile ilgili problem olması garip geliyor.
    Servis suçu şamandırada buldu. Değiştikten sonra görecez bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim tüp gösterge ışıkları aniden gitti hiçbiri yanmıyordu serviste 1 saatlik kontrol sonunda motorun alt kısmında bir bobinin değişmesiyle sorun çözüldü usta bobinde kolay kolay sorun çıkmayacağını söyledi sorun halloldu çok şükür.
  • Aynı problem kullanmakta olduğum renault scenic 2005 aracımda takılı olan LANDİRENZO OMEGAS sisteminde de yapıyor. yolda giderken defalarca gazdan benzine geçmeye çalışıyor fakat benzine geçeceği sırada bir anda gösterge tamamiyle gidip tekrar geliyor. Tekrar benzinden gaza geçmeye çalışıyor fakat tekrar ediyor. Ama bazen kendiliğinden düzelip belli bür süre arıza çıkartmadan çalışıyor. Neden yaptığını çözebilmiş değilim ama sanki gaza geçemediği için sistem kendini resetliyor gibi geliyor bana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.