Şimdi Ara

LANDİRENZO DESTEK PLATFORMU (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
2.526
Cevap
81
Favori
255.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla fiyatlarını bilmiyorum ama öyle çok pahalı bir şey olduğunu sanmıyorum. Belki 100 TL civarıdır
  • Arkadaşlar merhaba. Opel Astra J 2014 model aracım var ve 39.000 km'de. Landirenzo yağlamalı kit bulunmakta. Bugün durduk yere gaza geçmemeye başladı. Kontajı çevirir çevirmez lpg kiti sanki içinde hiç lpg kalmamış gibi sürekli ötüyor. Aracı çalıştırdığım zamanda problem devam ediyor. Depoda gaz var.

Bu konuda bilginiz var mıdır?

Saygılar.
  • Aracımda manuel yağlamalı Landirenzo kit var. Yağlama bidonundan çıkan hortumda az bi kaçak var. Ankara Şaşmazdaki Olgun Lpg’ye sordum. Bidon falan komple değişecek, fiyatı 250 Lira dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aracım Hyundai ix35 GDI motor LPG taktırmak istiyorum landirenzo karma sistem mi yoksa sıvı sistem de varmı

• Ekocak06 E kullanıcısına yanıt
    Normal bakımları yapılıyor mu? Filtre değişimi oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekocak06

Arkadaşlar merhaba. Opel Astra J 2014 model aracım var ve 39.000 km'de. Landirenzo yağlamalı kit bulunmakta. Bugün durduk yere gaza geçmemeye başladı. Kontajı çevirir çevirmez lpg kiti sanki içinde hiç lpg kalmamış gibi sürekli ötüyor. Aracı çalıştırdığım zamanda problem devam ediyor. Depoda gaz var.

Saygılar.

Sorun ısı müşürü, map sensörü ve gaz kesicideymiş. 350₺ bayıldık. Enjektörlerde gidikmiş 550₺ dedi ama onu değiştirmedim. Şimdilik düzgün çalışıyor araba.

• Ankara'daki Olgunlar Lpg filtre değişimine 65 TL istiyor.
    Az ilerideki lpg'cide 30 liraya hallettim. Paranızı kaptırmayın derim.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba. Opel Astra J 2014 model aracım var ve 39.000 km'de. Landirenzo yağlamalı kit bulunmakta. Bugün durduk yere gaza geçmemeye başladı. Kontajı çevirir çevirmez lpg kiti sanki içinde hiç lpg kalmamış gibi sürekli ötüyor. Aracı çalıştırdığım zamanda problem devam ediyor. Depoda gaz var.

Saygılar.

Sorun ısı müşürü, map sensörü ve gaz kesicideymiş. 350₺ bayıldık. Enjektörlerde gidikmiş 550₺ dedi ama onu değiştirmedim. Şimdilik düzgün çalışıyor araba.

Hocam hangi şehirdesiniz? Ankarada iseniz sorunu nerede çözdürdünüz acaba?

• 2012 megane 3 aracıma 2013 de landirenzo omegas plus kit taktırdım ama daha 35000 km 2 enjektör arızalandı Kütahya bayi 2 siyah enjektöre 600 TL istedi banada çok geldi fiyat siyah yerine mavi enjektör almak istiyorum olurmu otogazburada sitesinde tanesi 175 tl 2 tane yerine 4 enjektör alıp hepsini mi mavi ile değiştirsem diyorum siyah 2 sağlam enjektörü satma imkanım olurmu.Bir sorum daha var hızım 130 km geçtiğinde benzinde eksiliyor bu normalmi sizde de oluyormu?

LANDİRENZO DESTEK PLATFORMU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eray43 -- 26 Aralık 2017; 21:31:2 >

• Eray43 E kullanıcısına yanıt
    Benimde yetkili serviste 2 tane enjektör arızalı olduğu teşhisi konuldu. 4 tane siyah enjektörden arızalı olanlar çıkartılıp yerine mavi enjektör takıldı. Tanesine 200 lira ödeme yaptım. Piyasada 175 liraya bulursanız alıp değiştirebilirsiniz.
  • osmanyasar kullanıcısına yanıt
    N11 den tanesi 175 tl ye indirim kodu Vs 4 mavi enjektörü 610 tlye aldım burda 2 siyah enjektöre 600 TL istediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eray43 -- 29 Aralık 2017; 11:49:56 >
  • Eray43 E kullanıcısına yanıt
    Ben serviste değiştirdim. Servisin avantajı 1 yıl servis garantisi olmasıydı.
  • osmanyasar kullanıcısına yanıt
    Banada 80 bin garanti verdiler ama 40 bin olmadan bozuldu siyah enjektörler sıkıntılı bence...Bu yüzden mavi enjektör aldım. 130 dan hızlı gidince sizde de benzinde eksilme oluyormu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eray43 -- 29 Aralık 2017; 20:4:8 >
  • Merhaba. Aracım astra j sedan sport 1.4 turbo 2013 model. Ankara Gimat olgunlar lpg de takılan Landirenzo yaglamalı kit var. Tam gazda 4500 devirde pat diye patlama sesi çıkarıyor, arıza lambası yanıyor. Kit yetersiz mi kalıyor? Ne yapmak lazım?

• feryoldas F kullanıcısına yanıt
    Servise gidip durumu anlatmanız lazım.
  • Hyundai Tucson 2017 model araçta karma sistem yakıt.

Aracı 15-20 km sürdüm,
    avm otoparkına girdim yüsek bir ses dikatimi çekti Fan sesi gibi,

Aracı durdum rolantide sesi dinledim. Bir iki dakika sonra ses kesildi.
    Bu ses neyin nesidir acaba. Teşekkürler.
  • sinsinyasin S kullanıcısına yanıt
    Maalesef teknoloji o kadar ilerlemedi

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Maalesef teknoloji o kadar ilerlemedi

üzgünüm ama anlaşılır olmadı. Bu devreye giren fan sesi normal midir. Öyle ise ne durumlarda devreye giriyor. Teşekkürler
  • Astra 2016 1.6 115hp 0 km de landı renzo taktırdım.23binde araç enjektörleri çok sesli çalışıyor.normal mi?ses harici sıkıntım yok.

Atiler vardi önceki aracımda 100bin km sonra ancak enjektörler bu kadar sesli çalışıyordu.

• Evet landi enjektörleri biraz sesli çalışıyor

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.