Şimdi Ara

Land Rover Defender RESTORASYON (bitmek üzere) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
22
Favori
8.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yarın değişecek hocam bugün boyandı
  • sinoplu kullanıcısına yanıt
    Resimleri eklediğinizde bi alıntı yaparsanız bana da çok sevinirim. Bu arada ayıptır sorması toplamda ortalama ne kadar gitti bu aracı bu hale getirmek için? Bana da bulaşıcak galiba bu heves :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Closer kullanıcısına yanıt
    kabaca 5000 tl hocam lastikler de dahil
  • Çok güzel duruyor son hali.Daha neler yapılacak.İsimleri aklıma gelmedi ama öne koruma barı tarzı bişey olacak mı,yanlara basamak,yine tavana ıvır zıvır koymak için bişey mesela

• Son halini merakla bekliyorum...

• Vallaha güzel görünüyor.Kazasız belasız inşallah.
  • Mendieta58 kullanıcısına yanıt
    Tavanin sepeti olacak yana basamak dusunuyorum jantlar degisecek arka isletme takilacak

• Son hali
    Bu mesaja eklenen görseller:

Land Rover Defender RESTORASYON (bitmek üzere)

• ön tekerlekler ince gibi.yerden de yukseltire bilirsin.biraz of road havasi katarsan cok havalı oluyor bunlar.izci team de var.cok şekil yapmış adam.
  • Kasa kagit gibi duruyor goz yanilgisi mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son hali daha detaylı fotoğrafları haketmiyor mu?
  • elinize sağlık,umarım herhangi bir sıkıntı yaşatmaz araç size motor vb aksamlardan tadıyla kullanırsınız.
  • Hocam hayırlı olsun aracı diriltmişiniz valla

Merak ettiğim bir şey neden kalın lastikleri incelltiniz? Bu araba 2 ton civarı bir ağırlığa sahip sanırsam yeni o lastiklerin kalınlığı yetiyor mu durmaya? Kış lastikleri mi o yoksa ?
  • çok zevklidir şu işlerle uğraşmak, kolay gelsin
  • Sanırsam çok güzel bir araba olacak.
  • Boyası ateş ediyor, ıslak ıslak çok güzel. Ben koltukları da gayet beğendim, minibüs koltuğu diyen arkadaşlar olmuş ne alaka anlamadım, gayet güzel işçilikli. Yalnız o torpido falan düzgün birinin elden geçsin koltuklara göre çok sırıtmış hakkaten. Onun dışında demir tamponlar yakışmış. Camlara önler 1 arkalar 2 numara film yakışır. Bence ön ızgara siyah yerine parlak krom olmalıydı aracı çok kapatmış. Onun dışında ön tarafa domuzluk ve çeki vinci yakışırdı. Tavana hella farlar ve marşbiye olarak da salşam çelik bir basamaklıkla aracı tamamlarsınız. Lastik yanaklarına da parlatıcı sürüldümüydü kıskanır millet egzosa nazar boncuğu takmak kalır sadece.
  • Evet arkadaslar suan aracin motorunu guclendiriyoruz turbo dizel motor atiyoruz mobilden resim zor yukleniyor resim atacagim

• İç dış detaylı resimler merakla bekliyoruz hocam

• sinoplu kullanıcısına yanıt
    hocam güzel olmuş ellerinize sağlık. detaylı resimleri bekliyoruz.

hatta yerinizi de söylerseniz bir hafta sonu kendi gözlerimle görmek isterim
  • soulstriper kullanıcısına yanıt
    hocam sinop merjez yapı kredi bankası karşısındayım ben arac şuan durağanda motor atılıyor üstüne inşallah bu hafta sonu bitecek işi
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.