Şimdi Ara

Lana Del Rey Fan Club / Lust For Life / 113 Üye (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
451
Cevap
13
Favori
13.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirimli(!) bilet fiyatları

deluxe lounge - 550.00 tl
    sahne önü - 325.00 tl
    normal - 135.00 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kill or Be Killed -- 10 Mayıs 2013; 12:36:47 >
  • Beni de ekleyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackButler

quote:

Orijinalden alıntı: Odaxre

Şarkıları kısmında söylediği ya da sızan şarkıların 1/4ü bile yok, keşke araştırıp hepsini yazsaydınız, 200ü aşkın eseri, coverları vesaire var. Ekleyin beni de. :)

Hocam grup fazla aktif değil ben sadece çok bilinen şarkılarını yazdım yoksa Lana'nında şahsi olarak tüm şarkılarını bildiğini sanmıyorum.

Gerçi orası da doğru. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

İndirimli(!) bilet fiyatları

deluxe lounge - 550.00 tl
    sahne önü - 325.00 tl
    normal - 135.00 tl

135 lira fazla ,deluxe lounge fiyatı uçuk,yılların placebosu 230 lira sahne önü,bu 2yıllık şarkıcı istedikleri paraya bak :)
  • İmzadan da anlayacağınız üzere ben de büyük hayranıyım ama 135 lira gerçekten çok fazlaymış. Ne yalan söyliyim hayatımda bir tek Lana Del Rey'in albümünü satın aldım. Geri kalanlarını da internetten buldum. Ama çok isterdim canlı dinlemeyi. Aah aaaahh...
  • Ekleyin benide, kliplerinden tarzına, 10 numara
  • Yeni dinlemeye başladım. Günümüz basit pop şarkılarından sonra ilaç gibi geldi. Şarkılarını, kendisini, kliplerini çok beğendim. Çok farklı bir tarzı var. Beni de ekle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 13 Mayıs 2013; 11:26:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Yeni dinlemeye başladım. Günümüz basit pop şarkılarından sonra ilaç gibi geldi. Şarkılarını, kendisini, kliplerini çok beğendim. Çok farklı bir tarzı var. Beni de ekle.

İmza mesaj uyumsuzluğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Yeni dinlemeye başladım. Günümüz basit pop şarkılarından sonra ilaç gibi geldi. Şarkılarını, kendisini, kliplerini çok beğendim. Çok farklı bir tarzı var. Beni de ekle.

İmza mesaj uyumsuzluğu

Çok doğru bir tespit. bilgisayara geçince sileceğim bir zamanlar çok sevdiğim Rihannayi. Lana yüzünden artık eski şarkılarım hiç güzel gelmiyor. 3 gündür aralıksız günün belli vakitlerinde Summertime sadness dinliyorum. dinlemezsem olmuyor. Bağımlılık yaptı resmen. Diğer şarkıları da çok iyi , albümlerini indirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 14 Mayıs 2013; 20:47:07 >

• Şuraları biraz harekete geçirelim;

• Ekle beni de. Benim için dünyada sesi ve yüzü en güzel kadınlardan biridir. Bitiyorum.
  • Konu biraz canlansın.

• Beyler her gün yeni bir Lana Del Rey şarkısı bulmak cidden sevinç verici. Bu arada Lana'nın en yakın arkadaşlarından Marinanında çok güzel şarkıları var dinlemenizi öneririm

• Yeni şarkısı.

• Ekle dostum

• beni de yazar mısın
  • Ekle beni de :D

• ekle

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.